Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Total Recall: V létě nás Colin Farrell zavede na Mars

Redakce

Redakce

14. 4. 2012

FOTO: Quaid při zatýkáníRežisér Len Wiseman, tvůrce Underworldu, vyměnil v připravovaném snímku Total Recall vlkodlaky za Mars a Arnolda Schwarzeneggra za Colina Farrella s Kate Beckinsale.

video
play-sharp-fill

Tovární dělník Quaid (Colin Farrell) nemá peníze na výlet do vesmíru, koupí si tedy alespoň vzpomínky. Místo klidné dovolené na Marsu si však začne vybavovat zapomenutou minulost. A vypadá to, že v ní byl tajným agentem.

Režisér filmu Len Wiseman má na kontě dva díly filmové ságy Underworld, které příliš vysoká hodnocení neposbíraly. Na druhou stranu se může pyšnit Smrtonosnou zbraní 4.

Jak se mu ale podaří odlišit splývající fikci od skutečnosti a jak si poradí nejen s rebelskou bojovnicí (Jessica Biel)?

Hodnocení traileru:

Z traileru je jasné, že akčními scénami se šetřit nebude. Přesto pozvolný začátek a napínavá zápletka nabídnou mnohem víc.

FOTO: Quaid při zatýkání

Vteřiny před nejlepší akcí v traileru. Zdroj: distibutor filmu

Nejzajímavější částí traileru je chvíle, kdy Quaid vyleze z recallu a během několika vteřin sám postřílí necelý tucet policistů. Ke konci zaujmou především auta budoucnosti, zajímavě napsané dialogy s Kate Beckinsale a výborná práce s kamerou.

Vypadá to, že remake se od původního filmu bude lišit víc, než by se mohlo zdát. Jestli je to dobře, nebo ne, uvidíme už brzy. Faktem ale zůstává, že Total Recall je jedním z nejočekávanějších sci-fi filmů roku 2012.

Total Recall

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Thriller
USA / Kanada, 2012

Režie: Len Wiseman
Hrají: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Bryan Cranston, Bill Nighy a Jessice Biel

Premiéra v ČR: 16. srpna 2012


Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Total Recall: V létě nás Colin Farrell zavede na Mars

Hide picture