Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer filmu Woman in Black: Harry Potter spěchá se sekyrkou do hororu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 8. 2011

Hrdina snímků o slavném čarodějnickém učni Harrym Potterovi, Daniel Radcliffe, po uvedení posledního dílu do kin neusnul na vavřínech. Již příští rok ho spatříme v jeho možná životní roli. Coby Arthur Kipps bude pátrat po záhadném úmrtí několika dětí.

Daniel Radcliffe jako právník na honbě za smrtí, Zdroj: distributor filmu

Už navždycky se nám do hlavy a srdce zapíše Daniel Radcliffe jako ten, co hrál Pottera, což možná tomuto herci nemusí být dvakrát příjemné, protože po deseti letech strávených s jedním projektem se chce, jako mnozí další, posunout někam dál. A tak se pustil do hororového thrilleru s názvem The Woman in Black, pod režií Jamese Watkinse (Jezero smrti).

Jeho Arthur Kipps, mladý právník, bude v tomto hororovém dramatu vyslán do vzdálené vesnice, aby se zde postaral o zesnulého vlastníka sídla Eel Marsh. Ovšem tato smrt nebyla jedinou tragédií opuštěné a strašidelné vesnice. Během pobytu zde Arthur začne objevovat další záhadná tajemství, která se točí kolem smrti několika dětí. Jak ale zastraší ženu v černém, jež má tato muka zřejmě na svědomí?

Tento filmový příběh hrůzy je založený na románu od Susan Hill se stejnojmenným názvem z roku 1983.

Woman in Black, The

Drama/Horor/Thriller
Velká Británie, 2012

Režie: James Watkins
Hrají: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer, Alisa Khazanova, Shaun Dooley, Alexia Osborne, Sidney Johnston, David Burke, Aoife Doherty, Paul J. Dove, Mary Stockley, Alfie Field, Lucy May Barker, John R. Walker

Premiéra v USA: 3. února 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Woman in Black: Harry Potter spěchá se sekyrkou do hororu

Hide picture