×
FANZINE.cz

Trailer horroru Extraterrestrial: Na Zemi přichází cizí forma života

Velice solidní podívanou slibuje nový sci-fi horror Extraterrestrial. Ač je jeho název téměř shodný s rodinnou podívanou E.T. – Mimozemšťan, nenechte se zmást. Před námi totiž stojí nefalšovaný plnotučný horor o vetřelcích z vesmíru, kteří rozhodně nepřiletěli v míru.

extraterrestrial
Jedna z hlavních hrdinek sci-fi hororu Extraterrestrial. Zdroj: Distributor

Na začátku je, stejně jako ve velkém procentu hororů, skupina přátel. Poklidný víkend strávený na chatě však přeruší pád čehosi do přilehlého lesa. Po prvním ohledání je rovnou jasné, že tohle rozhodně nebylo letadlo, nýbrž létající talíř, vyslaný na zem neznámou vesmírnou civilizací. Jeho majitelé jsou však všude okolo a vypadají pěkně naštvaně.

video

Příjemným zjištěním pro fandy hororových filmů bude i fakt, že režii a scénář zvládla skupina, která si říká The Vicious Brothers. Jejich prvním počinem je found-footage horor z roku 2011 Grave Encounters. S malým rozpočtem tenkrát The Vicious Brothers předvedli velké divadlo a podle toho jak vypadá trailer na jejich nejnovější snímek, mohla by se historie opakovat tentokrát ve větším měřítku. V amerických kinech se sníme Extraterrestrial objeví již 21. listopadu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..