Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Trailer k filmu 47 Ronin. Keanu Reeves jako samuraj žíznící po pomstě

Jan Uhlík

Jan Uhlík

25. 7. 2013

47 RoninUniversal Pictures odhalilo trailer k jejich novému filmu 47 Ronin. Hlavní role se zmocní Keanu Reeves a vydá se na cestu za odplatou a očištěním své domoviny.

video
play-sharp-fill

Již je to pár let, co se Keanu Reeves opřel do nadpřirozených sil. Nyní nastal čas, aby se vrátil ke svému oblíbenému žánru a pozabíjel pár příšerek. Snímek Ronin 47 popisuje režisér Carl Rinsch jako mix 300: Bitvy u Thermopyl, Matrixu a Posledního samuraje.

Děj se bude točit okolo Kaie (Keanu Reeves), který se připojí ke skupině 47 Roninů pod vedením Oishiho (Hiroyuki Sanada). Společně se chtějí pomstít zlému vládci, který zabil jejich mistra a vyhostil samuraje z jejich rodné země. Nyní musí projít těžkými zkouškami, aby mohli obnovit čest svého domova.

„Je to něco jako western. Film se dá popsat dvěma věcmi, odplatou a nesplnitelnou láskou. Samuraj se stane Roninem, vyhoštěncem, a rozhodne pomstít se za smrt svého vládce. Já hraji právě toho vyhoštěnce Kaie s velice záhadnou minulostí. On je zamilován do princezny a ona zase do něho, ale nemohou být spolu. Během této cesty za odplatou se ale věci mění a nemožné se stává skutečným,“ popsal film Keanu.

47 Ronin

Tentokrát si Keanu zahraje tajemného samuraje nečisté rasy. Zdroj: distributor

Film měl být původně v kinech již minulý rok, ale kvůli producentským komplikacím se premiéra přesunula na den po Vánocích, tedy 25. prosince.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu 47 Ronin. Keanu Reeves jako samuraj žíznící po pomstě

Hide picture