Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu Bag of Bones: Zase zfilmovali Stephena Kinga

Kristýna Balatková

Kristýna Balatková

20. 10. 2011

FOTO: Záběr z filmu Pytel kostíFanoušci Stephena Kinga se mohou těšit na další filmovou adaptaci jeho díla. Filmového zpracování se dočkal Pytel kostí, s Piercem Brosnanem v hlavní roli.

FOTO: Záběr z filmu Pytel kostí

Místní obyvatelé nevypadají zrovna přívětivě, Zdroj: youtube.com

Americká stanice A&E připravuje na prosinec tohoto roku premiéru minisérie natočené podle bestselleru Stephena Kinga z roku 1998 Pytel kostí (Bag of Bones). Již nyní se můžete podívat na teaser, který nasvědčuje, že půjde o mrazivou podívanou.

Hlavní postavou je spisovatel Mike Noonan, který se stále nemůže vzpamatovat ze smrti své ženy. Pronásledují ho noční můry, které ho nakonec přimějí odcestovat do venkovského domu, který dříve obýval se svou manželkou. Vydá se tam s nadějí, že konečně překoná svůj smutek a spisovatelský blok, který mu brání v jeho práci. Místo toho se však zaplete do konfliktu místní rodiny, která se pře o opatrovnictví malé holčičky. Aby toho nebylo málo, Mikovy noční můry a děsivé vize se stále stupňují a naznačují mu, že jeho zesnulá žena mu chce něco důležitého sdělit…

Film bude vysílaný na dvě části a již nyní tvůrci vypustili do světa i pár záběrů z natáčení a další scény z filmu.

V roli Mikea Noonana uvidíme Pierce Brosnana. Do dalších rolí byli obsazeni například Melissa George (30 dní dlouhá noc), nebo Jason Priestley (Beverly Hills: 90210).

Pytel kostí (Bag of Bones)

Drama / horor
USA / 2011 / 234 min.

Režie: Mick Garris
Hrají: Pierce Brosnan, Melissa George, Jason Priestley, Annabeth Gish, Anika Noni Rose, William Schallert, Caitlin Carmichael, Gary Levert

Premiéra v USA: 11. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Bag of Bones: Zase zfilmovali Stephena Kinga

Hide picture