Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu Kick-Ass 2. Maskovaným hrdinům se postaví Motherfucker

Denisa Marešová

Denisa Marešová

14. 3. 2013

FOTO: Kick Ass ChloePodívejte se na nový trailer k pokračování komiksového filmu Kick-Ass 2. Dočkáme se návratu hlavního hrdiny i jeho parťačky Hit-Girl. Proti nim se jako záporák postaví Motherfucker. 

video
play-sharp-fill

Pokračování úspěšného filmu Kick Ass povolává stejnojmenného hrdinu a jeho přítelkyni Hit Girl zpět do boje. Ačkoliv na konci prvního dílu oba odložili své superhrdinské převleky k ledu, nepočítali s tím, že svým jednáním strhnou vlnu nadšení a spousty lidí se stejně jako oni rozhodnou vyjít do ulic a bojovat proti zlu.

Jednu z hlavních rolí si zde kromě Chloë Grace Moretzové a Aarona Taylor-Johnsona zahraje i známý komik Jim Carrey. Ten ztvární roli plukovníka, který založí amatérskou ligu superhrdinů s názvem Justice Forever. Do této skupiny bojovníků bude muset nastoupit dokonce i Kick Ass.

Proti těmto klaďákům se postaví antihrdina Red Mist – The Mother Fucker, jehož si zahraje Christopher Mintz-Plasse. Ten se chce pomstít Kick Assovi za smrt svého otce. Nepočítal ovšem s tím, že Justice Forever své členy bezmezně chrání. Válka mezi gangy superhrdinů začíná.

Premiéra se v našich kinech odehraje 27. června 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Kick-Ass 2. Maskovaným hrdinům se postaví Motherfucker

Hide picture