Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu Life After Beth. Nová zombie komedie klepe na vrata

Představte si, že by někdo z Vašich blízkých nečekaně zemřel, ale shodou náhod by se velmi brzy vrátil mezi živé. Přesně to se stalo hrdinovi nové zombie komedie Life After Beth, kterému záhrobí vrátilo zpátky bývalou přítelkyni.

FOTO: Life After Beth

„Miláčku, proč máš tak velké oči?“ Zdroj: A24

Jeff a Beth tvoří nerozlučný pár, jejich vztah však nešťastně ukončí Bethiina smrt. Jeffa její odchod pořádně sebere, Beth ale zázračně vstane z mrtvých, což Jeff pochopí jako druhou šanci pro jejich vztah a rozhodne se, že od té doby splní, co Beth na očích uvidí.

A skutečně zpočátku oba vypadají jako znovu shledané zamilované hrdličky. Po nějaké době si ale Jeff začne uvědomovat, že s Beth není něco v pořádku. Začnou ji přepadat kanibalistické nálady a její obličej stále více připomíná příšery z Resident Evilu…

V romantické zombie komedii debutujícího režiséra Jeffa Baeny se v hlavních rolích netradiční milenecké dvojice představí Dane DeHaan, který se loni objevil po boku Daniela Radcliffea v dramatu Zbav se svých miláčků a Aubrey Plaza, která vešla ve známost rolí v sitcomu Parks and Recreation.

Herecké obsazení snímku, který vychází ze starší povídky autorky Frankensteina Mary Shelleyové, doplní známý herec John C. Reilly, Stmíváním proslavená Anna Kendrick či veterán ze sitcomu Jsem do tebe blázen Paul Reiser. Komedie si odbyla svou premiéru již v lednu na festivalu v Sundnace, do oficiální distribuce by se měla dostat na podzim.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Life After Beth. Nová zombie komedie klepe na vrata

Hide picture