Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu The Woman In Black. Poctivá duchařina je na vzestupu

Simona Nyitrayová

Simona Nyitrayová

9. 12. 2011

FOTO: Daniel Radcliffe ve filmu The Woman in BlackNový trailer k snímku Žena v černém nenechá nikoho na pochybách, že se můžeme těšit na děsivý duchařský příběh a už teď se začít bát. I když na samotný film si budeme muset ještě chvíli počkat. Premiéra je totiž až 3. 2. 2012.

FOTO: Daniel Radcliffe ve filmu The Woman in Black - 02

Bývalý Harry Potter má nového nepřítele – ženu v černém

První post-potterovský film Daniela Radcliffa se dočkal už dvou skvělých trailerů. V prvním provázela strašidelné záběry dětská říkanka, ve druhém tvůrci více nastínili děj a postavy. Nejnovější upoutávka kombinuje úspornost prozrazování klíčových dějových momentů s ukázkami děsuplných scén. To vše sestříhané v správně dech beroucím tempu.

Harry Potter se dostal do rukou filmařů. Udělali z něj brak, nebo kvalitní adaptaci?

Film vypráví příběh mladého právníka (Radcliffe), který po nuceném odchodu od svého syna do vzdálené vesnice odhaluje její tragická tajemství. V panském sídle Eel Marsh se setkává s tajemnou ženou v černém, která mu pěkně znepříjemní život.

I když se dá předpokládat, že film bude plynout pomaleji než zmíněné trailery, atmosféra s největší pravděpodobností zůstane stejná. A to je pro všechny milovníky duchařiny dobra zpráva.

Žena v černém (The Woman in Black)

Drama / Horor / Thriller
Velká Británie / Kanada, 2012

Režie: James Watkins
Hrají: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer

Premiéra v ČR: 9.2.2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu The Woman In Black. Poctivá duchařina je na vzestupu

Hide picture