Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k filmu Twilight Saga: Rozbřesk – část 2. Z Belly je upírka a začíná lovit

Veronika Jílková

Veronika Jílková

28. 6. 2012

Finální sága Twilight se pomalu, ale jistě blíží. Bella si zvyká na své upírské tělo a společně s Edwardem vychovávají dceru Renesmé. Všichni stále bojují proti zákeřným Volturiovým.

video
play-sharp-fill

Bella Swan (Kristen Stewart) se na konci první části posledního dílu Twilight Sagy (Rozbřesk) proměnila v upírku. Tím si zachránila život po porodu svého dítěte Renesmé. Zdá se, že šťastnější už být nemůže, stejně tak jako rodina Cullenových, včetně jejího partnera Edwarda (Robert Pattinson).

Bohužel opak je pravdou, neboť všechny ještě čeká bitva s pomstychtivými upíry Volturiovými. Jejich touhou je zničit všechny Cullenovy, včetně Renesmé. Povede se jim to?

„Páni, opravdu teď hraji upíra! Je to skvělé, je ze mě úplná puma,“ popsala svoji změnu představitelka Belly Kristen Stewart. Herečka se kromě hororové romance objevila ve filmech jako Úkryt, Jumper, Runaways nebo v letošní premiéře Sněhurky a lovce.

Režisér filmu Bill Condon má na kontě snímek Dreamgirls z roku 2006 – muzikál se slavnou zpěvačkou Beyoncé. V loňském roce také režíroval první část Rozbřesku.

Krásná rodinka? Zdroj: distributor filmu

Kromě hlavní dvojice se v posledním Stmívání objeví opět Taylor Lautner, Dakota Fanning, Ashley Greene, Billy Burke nebo Anna Kendrick.

Hodnocení traileru

Od výsledného snímku by se podle ukázky dala očekávat hodně napínavá podívaná. Mohlo by se i stát, že by film byl stejně kvalitní jako románová předloha od Stephenie Meyer.

Hned ze začátku videa si můžeme povšimnout síly, kterou Bella získala přeměnou v upíra. Že by se snad narodila proto, aby byla upírem?

Popsán bude i zvláštní vývoj Renesmé, neboť bude velmi rychle růst, což znepokojuje Volturiovi. Též se bude řešit tzv. Jacobův otisk právě do dítěte milované Belly a v závěru filmu se můžeme těšit na obrovskou bitvu mezi upíry a vlkodlaky, kde obě strany použijí svoje největší síly a nadpřirozené možnosti. Přežijí pouze nejsilnější.

Ale kdo to bude? Uvidíme.

Twilight sága: Rozbřesk – 2. část / Twilight Saga: Breaking Dawn: Part Two

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický
USA, 2012

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Maggie Grace, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Nikki Reed, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Billy Burke, Anna Kendrick, Booboo Stewart, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower, Christopher Heyerdahl, Cameron Bright, Chaske Spencer, Julia Jones

Premiéra v ČR: 15. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Twilight Saga: Rozbřesk – část 2. Z Belly je upírka a začíná lovit

Hide picture