Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k horroru The Taking of Deborah Logan. Found-footage roku?

Redakce

Redakce

19. 9. 2014

Hororů, má-li se jednat o ty opravdu kvalitní kousky, není až tolik. Velká spousta tvorby se omezuje na laciné bafání, případně na potoky krve, které už dávno nikoho nezaujmou. O to víc potom potěší opravdu velmi děsivý trailer, slibující kvalitní hororovou podívanou.

video
play-sharp-fill

Příběh se točí, jak ostatně naznačuje již název, okolo Deborah Logan (Jill Larson). Je to žena trpící Alzheimerovou chorobou, kterou si Mia Medina (Michelle Ang) vybrala coby perfektní vzorek pro svojí diplomovou práci právě o této nemoci. Mia se tedy s malým štábem zabydluje v jejím domě a zahajuje dvouměsíční pozorování. Okolo Deborah se ale začínají dít zvláštní věci, jdoucí daleko za hranice Alzheimerovi choroby.

Jak se zdá, je tu ještě něco dalšího, co se o Deborah pokouší. Jak v samotném traileru zazní: „Ona rozum neztrácí, někdo si ho bere.“

Režisérský debut Adama Robitela slibuje velmi slušnou duchařinu s nádechem exorcismu, a found-footage zpracování s originální zápletkou. Datum vydání zatím neznáme, nicméně film by měl vyjít rovnou na DVD.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k horroru The Taking of Deborah Logan. Found-footage roku?

Hide picture