Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer k seriálu The Lottery. Napsal ho scenárista Potomků lidí

Redakce

Redakce

25. 6. 2014

Seriálů je v posledních letech jako hub po dešti a není jednoduché najít mezi nimi zdařilé kousky. Jeden takový by se však mohl skrývat za sci-fi seriálem The Lottery z nedaleké budoucnosti.

https://www.fanzine.cz/wp-content/uploads/2014/06/The-Lottery-Trailer.mp4

Děj seriálu se bude podle oficiálních informací odehrávat v roce 2025 ve světě, který je odsouzený k zániku kvůli ztrátě ženské plodnosti. Po letech výzkumu se ale podaří vytvořit sto životaschopných embryí. K určení, které ženy embrya donosí, poslouží národní loterie. A bitva o kontrolu nad stovkou budoucích životů může začít…

První trailer toho příliš neprozrazuje. Ukazuje napjatou atmosféru světa, který směřuje po pěti letech bez narozeného dítěte k vyhynutí. V roli pseudospasitele se neobjevuje nikdo jiný než sám prezident. Možný obrat k lepšímu se ale samozřejmě neobejde bez komplikací.

Seriál nenaláká diváky na herecké obsazení nabité hvězdami. Zahrají si v něm mimo jiné Marley Shelton, Martin Donovan a Michael Graziadei. The Lottery však může zaujmout pozicí scenáristy. V ní se totiž představí Timothy J. Sexton, autor scénáře ke sci-fi Potomci lidí.

Pilotní díl bude mít premiéru 20. července na stanici Lifetime. Prozatím se počítá s jednou sérií, která bude mít deset dílů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k seriálu The Lottery. Napsal ho scenárista Potomků lidí

Hide picture