Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer Star Wars 7: Francouzská parodie se senilním Darthem Vaderem

Redakce

Redakce

13. 3. 2013

FOTO: Star-Wars-HanekeOkolo očekávaného nového dílu Star Wars se objevuje mnoho spekulací, ale především spousty parodujících obrázků, fotografií a videí, které si dělají legraci z toho, jak by toto pokračování mohlo vypadat s herci již trochu pokročilého věku. 

Fiktivní trailer vytvořila francouzská akademie filmových cen Ceasar k příležitosti nominovaní snímku režiséra Michaela Hanekeho na Oscara. Vytvořili tak trailer v duchu jeho filmu Amour pojednávajícím o stárnoucím manželském páru, z nichž je jeden těžce nemocen.

I když klip bere nové pokračování Star Wars s jasnou nadsázkou, pravda je, že staré známé tváře se v něm objeví. Účast na natáčení potvrdila Carrie Fisherová (princezna Leia), Harrison Ford (Han Solo) a spekuluje se i o účasti Marka Hamilla (Luke Skywalker) a Anthony Danielse (C-3PO).

Od jejich účinkování v mezihvědných bojích ve vzdálené galaxii uběhlo už mnoho let. Ačkoli na svůj věk vypadají dobře, léta nezapřou a je otázkou, jak velkou roli budou ve snímku hrát. Jediný, na kom nebude jeho věk znát, snad až na pár poškrábaných obvodů, bude C-3PO, pokud se ve Star Wars: Epizoda 7 objeví.

FOTO: Star-Wars-Haneke

Jak vypadají hrdinové Star Wars, když zestárnou?
Zdroj: reprofoto www.youtube.com

Jistotou nových Star Wars, které by měly vejít do kin v roce 2015, je prozatím režisér J.J.Abrams. Další jistotou je, že film vznikne jako dílo Walta Disneyho. Tato společnost, která již spolkla studio Pixar a Marcel, nyní odkoupila i Lucasfilm.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Star Wars 7: Francouzská parodie se senilním Darthem Vaderem

Hide picture