Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Trailer The Amazing Spider-Man. Peter bojuje proti přerostlé ještěrce

Dan Lechmann

Dan Lechmann

20. 2. 2012

The Amazing Spider-ManKomiksový svět se začíná otřásat. S oznámenými Avengery se do kin vřítí i další syn Marvelu – Spider-Man. V novém kabátku, režii i obsazení. Přinášíme vám další trailer tohoto očekávaného trháku The Amazing Spider-Man.

The Amazing Spider-Man

Nová Spideyho tvář – Andrew Garfield Zdroj: distributor filmu

Když v roce 2007 režisér Sam Raimi ukončil sérii o pavoučím hrdinovi, nikdo nemohl tušit, že tato pomyslná laťka bude znovu překonávána. Opět se tedy můžeme těšit na příběh přeměny Petera Parkera v jeho druhé jáSpider-Mana.

Čtěte více: Takhle vypadá Spider-Man bez masky. Podívejte se na jeho novou tvář

Jak už bylo zmíněno, čeká nás hodně změn. V první řadě režisérské křeslo přebírá Marc Webb, známý především jako tvůrce seriálu Kancl. Hrdinovu věčnou lásku ztvární Emma Stone (Kamarád taky rád). Hlavní roli mladého superhrdiny si střihne Andrew Garfield (The Social Network).

Nový trailer ukazuje, o co ve filmu půjde. Například se dozvíme více o hrdinově minulosti. Webb nabídne divákům alternativní verzi toho, jak se z Parkera stal Spider-Man, ale zdá se, že tak odlišná od té původní nebude. Už to zkrátka nebude jen hláskování jmen, jak to známe z předešlých dílů.

Spider-Man se svou láskou Gwen.

Celkově trailer působí rozpačitě. Možná ale právě to bylo záměrem. Hodně obrázků v krátkém čase diváka nabije novými poznatky, v závěru ale moc neprozradí. Soundtrack v pozadí videa pak navozuje tu správnou atmosféru.

Nuže, další záporák se může začít bát. V červenci totiž dorazí The Amazing Spider-Man i k nám.

The Amazing Spider-Man

Akční / Dobrodružný / Thriller / Sci-fi
USA, 2012

Režie: Marc Webb
Hrají: Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Sally Field, Martin Sheen, Denis Leary, C. Thomas Howell, Chris Zylka, Stan Lee

Premiéra v ČR: 5. července 2012

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer The Amazing Spider-Man. Peter bojuje proti přerostlé ještěrce

Hide picture