Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Tralier k Prometheovi od Ridleyho Scotta. Nabízí víc otázek než odpovědí

FOTO: prometheushiresimage3Dlouho očekávaný trailer k novému sci-fi od mistra žánru Ridleyho Scotta konečně dorazil. Odkazuje na trailer k Vetřelcovi nejen grafickým zpracováním a hudbou, ale také atmosférou.

FOTO: prometheushiresimage3

Copak asi našla posádka Promethea?, Zdroj: distributor filmu

Z první upoutávky na film Prometheus se sice dozvíme málo, naše očekávání však vzroste o to víc. Posádka lodě Prometheus přistane na neznámé planetě, kde objeví něco, co neměla. Ale co to je? Jaký úkol v ději sehrají jednotliví členové posádky? A není nám loď, kterou objeví, nějak povědomá?

FOTO: Chystané sci-fi Prometheus vás strhne svou atmosférou

Odkazy na Vetřelce (1979) dávají tušit, že by mohlo jít o prequel k celé vetřelecké sérii. Scott sám tuto domněnku zatím nepotvrdil – zatím je znám pouze fakt, že film bude Vetřelci inspirovaný.

Všechny pochybnosti o budoucnosti filmu uklidňuje herecké obsazení, které je vskutku hvězdné. Těšit se můžeme na herce zběhlé v sci-fi žánru (Charlize Theron, Guy Pearce) i na nováčky, zato však s proslulou minulostí i budoucností (Noomi Rapace, Michael Fassbender).

A nezapomeňte: Ve vesmíru vás nikdo neuslyší křičet….

Prometheus

Akční / Drama / Horor / Sci-Fi
USA, 2012

Režie: Ridley Scott
Hrají: Noomi Rapace, Guy Pearce, Michael Fassbender, Charlize Theron, Idris Elba, Sean Harris, Kate Dickie, Logan Marshall-Green, Rafe Spall, Benedict Wong, Vladimír Furdík, Patrick Wilson

Premiéra v ČR: 7. června. 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tralier k Prometheovi od Ridleyho Scotta. Nabízí víc otázek než odpovědí

Hide picture