Menu
FANZINE.cz
Technologie

Tribes: Ascend bude další hrou na seznamu free-to-play

Jakub Bilko

Jakub Bilko

8. 7. 2011

Tribes: AscendNa seznam her, za jejichž online radovánky se nemusí platit, přibude nový titul vývojářů Hi-Rez Studios. Tribes: Ascend by měl značku Tribes opět navrátit do povědomí hráčů, přičemž se vývojáři inspirovali současným trendem free-to-play, respektive f-t-p konceptem hry League of Legends.

Tribes: Ascend

Přestřelky se nebudou odehrávat pouze s nohama na zemi, zdroj: výrobce hry

Znamená to tedy, že k tomu, abyste si hru zahráli, nemusíte platit žádné poplatky, tedy pokud nemáte v plánu hnaní se za nadstandardním obsahem. Naskytuje se ovšem otázka, jakým způsobem bude provoz hry financován. Právě zde přichází onen free-to-play koncept, kterým disponuje League of Legends. Hráči mají možnost nakupovat nové hrdiny, kteří se na nabídkové listině objevují každé dva týdny. Tím je zprostředkován alespoň nějaký přísun peněz k dobru existence hry.

Podívejte se, že vlak s hrami zadarmo se skutečně rozjíždí!

V novém Tribes by se podobným způsobem mělo nakupovat vybavení, zbroj nebo vylepšení zbraní. Výbava bude taktéž vycházet pravidelně, takže se dočkáme různých kousků s využitím v ofenzivní, defenzivní nebo stealth sféře.

Každopádně se tato futuristická multiplayer střílečka, kterou pohání Unreal engine 3, podívá zatím pouze na PC, a to na podzim letošního roku. Není ovšem vyvrácen fakt, že by se Tribes: Ascend mohl v budoucnu objevit na XBLA a PSN.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tribes: Ascend bude další hrou na seznamu free-to-play

Hide picture