Menu
FANZINE.cz
Technologie

Triss Merigold. Virtuální roštěnka, která to dotáhla až na titulní stránku Playboye

Martin Mašek

Martin Mašek

17. 6. 2011

!Exkluzivně!Dámy a slečny odpustí, gentlemani přivřou oči, a dál budou číst jen labužníci mezi hráči počítačových her. Triss Merigold se svlékla, respektive byla svlečena pro Playboy. Tak nějak vypadá dokonalá žena?

Přečtěte si také recenzi na hru Zaklínač 2!

Triss Merigold je první fiktivní postavou, která se kdy dostala na stránky Playboye, i když třeba jen polského, kde jsou příběhy o Zaklínači Geraltovi velice populární. To nedávno potvrdil i premiér Tusk, který prezidentu Obamovi podaroval počítačovou hru.

Triss Merigold

Triss je mocnou a půvabnou čarodějkou, rádkyní krále Foltesta a léčitelkou, která hlavního hrdinu hry Zaklínač 2, Geralta, zachránila už několikrát před jistou smrtí. Za chování odpovídající literárnímu archetypu hrdiny dostane pak  Geralt nejednu příjemnou protislužbu.

Nedokážu si představit správného chlapa, který by se nad jejími fotkami nepozastavil a nezkoumal dokonalé křivky. Jenže proč vlastně? Reklama. A funguje skvěle. Jistě si díky tomu spousty Poláků koupily druhé pokračování Zaklínače jen kvůli Triss a její reklamě. Bohužel pro ně, i když se Triss svlékne a pobíhá kompletně nahá bez cenzury v první části hry, v další je oblečená a svléká se jen zřídka.

Triss v každém jistě zanechala nějaký dojem, stejně jako každá prsatá kočka, co se jen mihla na obrazovkách. Vzpomeňme legendární poprsí Lary Croft ze série Tomb Rider, kulatý zadek Alyx VanceHalf Life 2 a jeho epizod. Také všelijaké módy a pluginy do RPG her (například Red Lantern pro TES IV: Oblivion) nebo jen tak ze srandy svlékání ženských charakterů ve všemožných RPG hrách, abychom zjistili, kam až fantazie vývojářů zasahuje.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Triss Merigold. Virtuální roštěnka, která to dotáhla až na titulní stránku Playboye

Hide picture