Menu
FANZINE.cz
Vesmír

Turecká univerzita připravuje studenty na setkání s UFO

Redakce

Redakce

12. 12. 2017

Jste-li vášnivými konspiračními teoretiky a odkojilo-li vás AKTA-X, potom vás bude jistě velmi zajímat Akdeniz Univerzita v Turecku. Proč právě tato antalyjská univerzita? Začalo se zde totiž vyučovat předmětu Ufologie a Exopolitika. Cílem tohoto předmětu je připravit studenty na mimozemskou civilizaci, u které tamější ufologové předpokládají, že se s naší zemí napřímo spojí během 10 či 15 let a která mimochodem neustále naši zemi navštěvuje.

Vesmírná diplomacie

Naučíte se zde nejen vesmírné diplomacii, ale také se budete prakticky na setkání připravovat. Vedoucí kurzu Erhan Kolbaşi, mimo jiné místopředseda Istanbulského výzkumného střediska Sirius UFO, věří, že technologické vymoženosti, jako je například optický kabel, mikročipy či zařízení pro noční vidění, má lidská populace jen díky informacím, které byly nalezeny na místech zřícení UFO.

Majestic 12 střeží tajemství UFO

Kolbaşi jde ve svých teoriích ještě dále, když říká, že specifické subjekty zbavují lidskou populaci vědomostí a vzpomínek spojených s mimozemskou činností na zemi. Za hlavního viníka výmazu těchto informací z lidských myslí označuje tajnou organizaci Majestic 12 (MJ-12), která se snaží držet veškeré návštěvy země mimozemskou civilizací v tajnosti a která k tomuto účelu využívá veškerých možných prostředků, včetně vražd. Údajně se jedná o organizaci zřízenou prezidentem Harry Trumanem k ochraně národních zájmů.

Konspirační konspirace

Není se tedy čemu divit, že Majestic 12 stojí v čele většiny konspiračních teorií. Organizací se zaobírala i FBI. V souvislosti s ní v roce 1988 obdrželi dva příslušníci FBI velmi podobné verze memoranda s názvem „Operation Majestic-12…“, mimochodem, přísně tajný vládní dokument. Memorandum sloužilo jako informace nově zvolenému prezidentovi Eisenhowerovi týkající se opravy zříceného mimozemského letadla. Avšak podrobnější vyšetřování letectva označilo tento dokument za falešný.

Ať už je to tak či onak a myslíte si, že byste výzkumu mohli svými vědomostmi přispět, anebo byste se rádi dozvěděli více o konspiračních UFO teoriích, nyní máte nejlepší příležitost své obzory rozšířit.

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Právě čtete

Turecká univerzita připravuje studenty na setkání s UFO

Hide picture