Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

TV Fanda odvysílá sci-fi seriál Revoluce. Nahradí skončený Arrow

Martin Peška

Martin Peška

22. 1. 2014

FOTO: Seriál RevoluceSeriál Revoluce (Revolution), jehož premiéra se uskutečnila na podzim roku 2012 na americké televizní stanici NBC, se bude každou sobotu a neděli objevovat na pánské stanici Novy, na Fandovi. V programu nahradí končící Arrow.

Fanda odvysílá kompletní první sérii, která čítá 20 dílů. Dnes to redakci magazínu FANZINE.cz potvrdil mluvčí stanice Radim Mana.

Děj seriálu Revoluce je postavený na situaci, se kterou si pohrávalo mnoho generací tvůrců katastrofického sci-fi. Svět se radikálně změnil, záhadně totiž zmizely všechny formy energie. Města jsou vylidněná a o moc bojují jednotlivé militaristické skupiny. Ve chvíli, kdy se postupně celá planeta ocitne bez elektrické energie, začínají lidé žít bez ní a bojují o holý život. Jeden klíč k opětovnému zprovoznění sítě však stále existuje.

Hlavní linie děje se pak odehrává okolo rodiny Mathensových, která po násilném odloučení chce dát opět dohromady, ale také se snaží vrátit světu energii.

V hlavních rolích diváci uvidí Billiho Burka, Tracy Spiridakos, Giancarla Esposita, Elizabet Mitchell nebo Davida Lyonse.

Diváci se dočkají postapokalyptického dobrodružného sci-fi seriálu, který má na svědomí tvůrce Erik Kripke (ten stojí také za úspěšným Supernatural).

„Americká premiéra Revoluce na stanici NBC se uskutečnila 17. září loňského roku a trhala rekordy ve sledovanosti, kdy si ji nenechalo ujít přes 11,65 milionů diváků. Revoluce se tak zařadila mezi nejúspěšnější seriálové premiéry loňské sezony,“ uvedl Mana.

Revoluce má prozatím dvě série. Druhá řada na úspěch té první nenavázala a ve sledovanosti propadla. Zda se bude točit dál stále není rozhodnuto.

Na tematickém kanálu Novy poběží Revoluce vždy v sobotu a v neděli od 21.00 hodin. První díl Fanda odvysílá v sobotu 25. ledna od 21:10. Druhého dílu se diváci dočkají následující den od 21:05.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TV Fanda odvysílá sci-fi seriál Revoluce. Nahradí skončený Arrow

Hide picture