Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Tvůrci snímku The Host, podle Stephenie Meyer, zveřejnili nové plakáty

Martin Pevný

Martin Pevný

9. 1. 2013

the-hostprioritaStudio Open Road uveřejnilo tři nové plakáty ke sci-fi thrilleru The Host vznikající podle románu Stephenie Meyer. Scénář snímku, který by se měl do českých kin dostat 11. dubna, do konečné podoby doladil Andrew Niccol. 

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/host/]

Film se má odehrávat v budoucnosti, kdy bude Země napadená parazity, kteří hnízdí v lidských tělech. Jednou z těchto mimozemských bytostí se stává i bojovnice odporu Melanie Stryder (Saoirse Ronan). Ta se objevuje také na všech doposud vydaných plakátech, na některých je vyobrazen i její milenec Max Irons. V závěsu se nachází další z hlavních postav, Ian O’Shea.

Post režiséra se dvakrát změnil. Nejprve měl režírovat právě Andrew Niccol, který sice upravil scénář, ale rozhodl se věnovat více svému počinu Vyměřený čas a přenechat pozici režiséra někomu jinému. Později byla vybrána britská režisérka Susanna White, ale ta také od projektu zanedlouho odstoupila, takže se Niccol nakonec vrátil zpět na režisérské křeslo.

Snímek se natáčel v Louisianě a Novém Mexiku od začátku roku 2012.

The Host (The Host), Sci-Fi / Thriller, USA, 2013, Režie: Andrew Niccol,  Hrají: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Chandler Canterbury, Phil Austin, Boyd Holbrook

Premiéra v ČR: 11. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tvůrci snímku The Host, podle Stephenie Meyer, zveřejnili nové plakáty

Hide picture