Menu
FANZINE.cz
Technologie

Tvůrci The Darkness 2 pracují na PC exkluzivitě. Jmenuje se Warframe

Jakub Bilko

Jakub Bilko

30. 6. 2012

V Digital Extremes se pracuje na nové sci-fi záležitosti, ve které dojde na krvavé konfrontace mezi mimozemskými frakcemi, v jejichž centru se v rámci free-to-play konceptu bude hráč pohybovat ve speciálním obleku warframe.

Ninja z daleké budoucnosti Zdroj: reprofoto playwarframe.com

Vývojáři stojící například za druhým dílem The Darkness nyní směřují svůj zrak do online prostředí. Warframe je střílečka, jejíž premisu budou tvořit stejnojmenné bojové obleky jakožto vyspělá exo-skeletonová technologie a zároveň naděje pro utlačovanou rasu Tenno, jež je zotročována rasou Grineerů.

Skupina celkem čtyř hráčů bude bojovat v náhodně generovaných PvE misích a získávat pokročilejší augmentace pro upgrade a kustomizaci warframe obleků a jeho schopností. Hráči jsou de facto stylizováni do role futuristických ninjů.

Čtěte také: VIDEO: Bylo oznámeno fantasy RPG Legends of Dawn. Vyjde už na podzim

Celá hra poběží na modelu free-to-play a na podzim se plánuje uzavřená beta. Každopádně registrace do ní probíhají již nyní a pro hráče, kteří tak učiní je připravena bonusová pre-launch-only zbraň.

„Léta slýcháváme, že PC hraní je již mrtvé. Ono není mrtvé, dostalo se jen na pár let pod povrch a nyní se vynořuje díky masivně se rozrůstajícímu free-to-play trhu“, řekl generální ředitel James Schmalz, který ve free-to-play vidí budoucnost.

Čtěte také: Assassins Creed: Utopia míří na mobilní telefony. Slibuje parádní zážitek

Dále zdůraznil: „V mnoha ohledech se navracíme k akčně založeným PC kořenům. Free-to-play je jako shareware 2.0! Uživatel sám rozhodne, zda za hraní zaplatí, či nikoliv. Soustředíme se také na zpětnou vazbu, abychom vylepšili zážitek ze hry tak, aby za ten poplatek stál.“

Podívejte se na debutové video:

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tvůrci The Darkness 2 pracují na PC exkluzivitě. Jmenuje se Warframe

Hide picture