Menu
FANZINE.cz
Fantasy filmy

Twilight sága se uzavírá Rozbřeskem. Finální trailer posledního dílu je tu

Redakce

Redakce

10. 9. 2012

Trailer k poslednímu dílu Twilight ságy je tu. Na závěr si užijeme spoustu akce a naposledy i upírskou dvojici v podání Kristen Stewart a Roberta Pattinsona. Chybět nebudou ani vlkodlaci.

video
play-sharp-fill

Twiligt sága se uzavírá a v posledním dílu světového bestselleru se rozhodne o osudu Belly a Edwarda. Bella se stala upírkou a společně se svým upírským manželem se snaží uchránit dceru a celou rodinu Cullenových. Ve finálním souboji budou bojovat po boku vlkodlaků o holou existenci. Diváci tak mají poslední šanci vidět Kristen Stewart a Roberta Pattinsona jako upírské duo. Druhé části Twilight sága: Rozbřesk se ujal, stejně jako první poloviny, Bill Condon.

Natáčení Twilight ságy si užívali všichni herci, ale jak je známo, herecká profese nese i menší nepříjemnosti. Pro představitele Edwarda Cullena, Roberta Pattinsona, byl noční můrou pudr na obličeji. Díky němu ale dosahoval upírského vzhledu. „Bílý pudr na tváři mi zvýrazňoval každou vrásku. Někdy je to velmi deprimující. Opravdu se těším, že už ho nikdy víc neuvidím,“ prohlásil Pattinson.

Přečtěte si recenzi: Předčí druhý díl Rozbřesku ten první?

Tento díl je v pořadí pátým filmem podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyerové. Každý film, kromě posledního, který je rozdělen na dvě části, vznikl pod vedením jiného režiséra. Herecké obsazení však zůstalo po celou dobu prakticky neměnné. Filmy vznikaly v rozmezí čtyř let. První díl, Stmívání, mohli diváci v kinech zhlédnout již v roce 2008.

FOTO: Upíří rodinka ve finální části Twilight. Zdroj: distributor filmu

Upíří rodinka ve finální části Twilightu. Zdroj: Bontonfilm

Trailer napovídá, že divák může očekávat obrovské množství akce a ještě rodinné komplikace k tomu. Oproti prvnímu dílu prošly hlavní postavy výrazným vývojem a nyní už se nejedná o pubertální lásku, ale o záchranu toho nejcennějšího. Dítěte. Trailer je působivý a slibuje porci zábavy, dramatu a akce. Uvidíme, zda ve filmu budou všechny prvky ve vyváženém množství.

Twilight sága: Rozbřesk – 2. část

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický
USA, 2012

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Maggie Grace, Taylor Lautner, Dakota Fanning, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Nikki Reed, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Billy Burke, Anna Kendrick, Booboo Stewart, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower, Christopher Heyerdahl, Cameron Bright, Chaske Spencer, Julia Jones

Premiéra v ČR: 15. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Twilight sága se uzavírá Rozbřeskem. Finální trailer posledního dílu je tu

Hide picture