×
FANZINE.cz

Ubisoft přijde se zajímavými nápady, aby zabránil stereotypnosti série AC

Každý rok nový díl Assassin´s Creed? Je to možné. Alespoň podle kreativního ředitele ze společnosti Ubisoft. O této tematice se více rozhovořil pro OXM.

FOTO: Assassin´s Creed IV. Black Flag
Ubisoft má v rukávě spoustu zajímavých nápadů. Zdroj: Oficiální stránky hry

Přibývá her, které si přivlastňují trend typický pro sportovní hry, kdy se tituly vydávají každý rok. Kreativní ředitel Jean Guesdon je však přesvědčený, že tato skutečnost u série Assassin´s Creed nebude mít vliv na kvalitu, tudíž ani na hráče. Věří, že Ubisoft má dobrou představivost i prostředky k udržení kvality celé série.

Dal najevo, že úkolem vývojářů je překvapovat hráče a přinést jim nové, odlišné nápady. Snaží se rozvíjet velikost světa, vytvářet nová nastavení, posouvat herní technologii a připravovat nové postavy, ať už hlavní hrdiny nebo vedlejší role. Potlačil jakékoli obavy z toho, že by mohli být hráči unaveni z nastoleného trendu.

Původně byl nově ohlášený titul Assassin´s Creed IV: Black Flag pouhým vedlejším produktem, ale jak se rozvíjela myšlenka a zdůrazňovala se pirátská tematika, přešel v hlavní vývojářskou činnost. Rozsah myšlenky, její svěžest a nová inovace byly základními kameny jeho vzniku.

Jak tento problém vidíte vy? Je to dobře, že se vývojářské společnosti snaží zaplnit herní trh novými tituly?

Ubisoft přijde se zajímavými nápady, aby zabránil stereotypnosti série AC
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.