×
FANZINE.cz

Ubisoft přijde se zajímavými nápady, aby zabránil stereotypnosti série AC

Assassin's Creed IV se opět objeví na PC později. Zdroj: Oficiální stránky

Každý rok nový díl Assassin´s Creed? Je to možné. Alespoň podle kreativního ředitele ze společnosti Ubisoft. O této tematice se více rozhovořil pro OXM.

FOTO: Assassin´s Creed IV. Black Flag
Ubisoft má v rukávě spoustu zajímavých nápadů. Zdroj: Oficiální stránky hry

Přibývá her, které si přivlastňují trend typický pro sportovní hry, kdy se tituly vydávají každý rok. Kreativní ředitel Jean Guesdon je však přesvědčený, že tato skutečnost u série Assassin´s Creed nebude mít vliv na kvalitu, tudíž ani na hráče. Věří, že Ubisoft má dobrou představivost i prostředky k udržení kvality celé série.

Dal najevo, že úkolem vývojářů je překvapovat hráče a přinést jim nové, odlišné nápady. Snaží se rozvíjet velikost světa, vytvářet nová nastavení, posouvat herní technologii a připravovat nové postavy, ať už hlavní hrdiny nebo vedlejší role. Potlačil jakékoli obavy z toho, že by mohli být hráči unaveni z nastoleného trendu.

Původně byl nově ohlášený titul Assassin´s Creed IV: Black Flag pouhým vedlejším produktem, ale jak se rozvíjela myšlenka a zdůrazňovala se pirátská tematika, přešel v hlavní vývojářskou činnost. Rozsah myšlenky, její svěžest a nová inovace byly základními kameny jeho vzniku.

Jak tento problém vidíte vy? Je to dobře, že se vývojářské společnosti snaží zaplnit herní trh novými tituly?Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..