Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ukázky z filmu Wolverine nabízejí atomový výbuch a dva souboje

Jan Uhlík

Jan Uhlík

12. 7. 2013

Wolverine-ukázkyZbývají necelé dva týdny do premiéry nového mutantského snímku zabývajícího se ikonickou postavou Teamu-X Wolverinem. Připravili jsme si pro vás tři exklusivní ukázky z filmu.

Wolverine-ukázky

Wolverine tentokrát nebude používat pouze své drápy. Zdroj: distributor

Již dávno víme, že Wolverine je nesmrtelnou zabijáckou zbraní, která cestovala skrze několik zlomových okamžiků lidstva. Jen málokdo ale tušil, že během své cesty navštívil Japonsko v období druhé světové války, přesněji v době výbuchu atomových bomb shozených na Hirošimu a Nagasaki.

video
play-sharp-fill

Další ukázka už probíhá v přítomnosti a jedná se o bojovou scénu na pohřbu, kde Wolverine poprvé okusí svojí zranitelnost. Drápy mu však zůstávají a nehodlá se vzdát.

video
play-sharp-fill

Poslední zveřejněný úryvek nám ukazuje epicky zpracovanou bitvu na vysokorychlostním vlaku. Logan zde vypadá fit, takže můžeme usoudit, že střelné poranění nebylo smrtelné.

video
play-sharp-fill

Film sám o sobě do období války zasazen nebude. Přesune se po dějové linii do současnosti, kde se setká se zachráněným vojákem z prvního klipu. Ten mu jako odměnu za záchranu nabídne možnost zbavit se nesmrtelnosti a stát se normálním člověkem. Jak se Wolverine rozhodne a vypořádá s novými nepřáteli, se dozvíme již 25. července.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ukázky z filmu Wolverine nabízejí atomový výbuch a dva souboje

Hide picture