Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

Ukrajinská anime girl, Fukkacumi, pozvedla cosplay na novou úroveň

Jan Šuška

Jan Šuška

7. 12. 2013

Anastasia ShpaginaŘíkali jste si někdy, že by nebylo špatné vypadat jako vaše oblíbená postava z manga komiksu? Pokud ano, tato ukrajinská kráska s bizarním zjevem se vám může zamlouvat.

Trend cosplay pochází z Japonska, po letech se však rozrostl do všech koutů světa. Pokud si myslíte, že cosplay zahrnuje pouze líčení a kostým, jste na omylu. Patří k tomu hlášky, chování a zvyky napodobovaných postav.

Ukrajinskou rodačku Anastasiyu Shpaginu však lidé po celém světě přivítali smíšenými reakcemi. Tato dívka byla už od mala fascinována make-upem a tak experimentovala před zrcadlem. Je vidět, že se z ní stal mistr (mistryně). Není divu, že její heslo zní nic není nemožné, je to jen otázka času.

Dvacetiletá lidská panenka prodělala plastickou operaci víček a nosu

To jí ale nestačilo, aby autentičtěji zpodobnila svůj vysněný anime charakter, zhubla na pouhých čtyřicet kilo. To jí dodává při její výšce přes sto padesát centimetrů děsivý vzhled.

Aby vůbec vypadala jako dívka z anime, musí Anastasiya přes dvě hodiny denně strávit líčením. Jen make-up kolem jednoho oka jí trvá půl hodiny. Její fotky, přeměny ve známé osobnosti a sdílení můžete sledovat na stránkách vk.com/fukkacumi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ukrajinská anime girl, Fukkacumi, pozvedla cosplay na novou úroveň

Hide picture