×
FANZINE.cz

Ultimates Marka Millara. Když Hulk dostane trest smrti

Zastavili mimozemskou invazi, ale rok uplynul jako voda a z týmu amerických superhrdinů se stala pouze potrava pro bulvár. Bruce Banner alias Hulk se utrhl ze řetězu a teď za to musí pykat. Jeho neméně slavný kolega Thor je zas prý zralý na svěrací kazajku. Tým se rozpadá kvůli tajemnému zrádci a všechno jde tak nějak do háje. Cynismus, pesimismus, smůla. Vítejte v novém komiksu Marka Millara Ultimates: Bohové a monstra.

Ilustrace na obálce Autor: Bryan Hitch

Scénárista amerického trháku Ultimates Mark Millar se nezastaví před ničím. Pokud hledáte někoho, kdo dokáže veřejnost pobouřit a následně ihned nadchnout, je to váš člověk. Kdo jiný by dokázal vymyslet zombie superhrdiny, krvavý komiks Mrtvý nebo živý a v neposlední řadě absolutní hit Kick-Ass. Millar se vyžívá v temném prostředí, hrdinech s psychologickými problémy a kontroverzi. Tým, který má Ultimates na svědomí, doplňuje kreslíř Bryan Hitch, specialista na monumentální až filmové kresby, hvězda ve svém oboru a v neposlední řadě Millarův věrný přítel.

V případě, že patříte mezi fanoušky alespoň některého amerického superhrdiny, máte velkou šanci, že právě on bude patřit do týmu Ultimates. Iron Man, Hulk, Captain America nebo Thor, ty všechny bez rozdílu znovu potkáte v knize Bohové a monstra. Marvelovský vesmír je opravdu veliký, ale Ultimates ho zvládnou levou zadní!

Komiks Ultimates 2/1: Bohové a monstra vyšel v červenci 2010 v nakladatelství BB/art. Recenzi si budete moci přečíst na Topzinu již brzy.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..