Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Unikly informace k ději Avengers: The Age of Ultron. Líbí se vám?

Redakce

Redakce

4. 6. 2014

Do nového filmu Avengers sice zbývá ještě rok, ale už teď unikly nějaké detailnější informace k ději a postavám. Jak se vám líbí?

FOTO: Avengers

Avengers. Zdroj mrsteiners.deviantart.com

Ultron:

  • Měly by se objevit tři verze tohoto záporného hrdiny. V průběhu filmu by se měl vylepšovat. Měl by být pokrytý Vibraniem a pravděpodobně stráví nějaký čas hledáním nějakého hrubějšího materiálu.
  • James Spader podstoupí MoCap – tedy snímání pohybu, aby byl následně převeden na digitální model – pro nejméně jedno z vylepšení postavy.

Avengers:

  • Tony Stark bude financovat iniciativu Avengerů. Zejména poté, co byl zničen S.H.I.E.L.D. Bude financovat novou technologii pro tým, nové kostýmy s logem Avengerů na místě původního loga S.H.I.E.L.D, a dokonce i nový Quinjet.
  • Tým už se nebude skrývat, ani se snažit o menší pozornost Jsou na veřejnosti a velmi hlasití, co se záchrany světa týče.

Tony Stark:

  • Tony by měl vytvořit armádu Iron Manů, podobnou tomu, co se objevilo na konci Iron Mana 3, než je nechal vybouchnout. Měli by udržovat mír a možná, že jsme je už mohli vidět v konceptu návrhů pro Quicksilver.

FOTO: Robert Downey Jr. jako Tony Stark

Robert Downey Jr. jako Tony Stark. Zdroj: distributor filmu

Vision:

  • Kostým této postavy by prý měl zachovat zeleno-žluté schéma, ale samozřejmě dostane vylepšení v rámci filmové úpravy Marvelu.
  • Bude ho hrát Paul Bettany, a podobně jako Ultron si na svoje objevení počká až na konec filmu.

Hulk a vedlejší role:

  • Hulk dostane strečové kalhoty, které se budou stahovat a roztahovat podle toho, jak se bude postava měnit mezi Bannerem a velkou zelenou bestií.
  • Ve vedlejších rolích by se mohl objevit Don Cheadle jako War Machine a Anthony Mackie jako Falcon.

První bitva:

  • První bitva filmu by se měla odehrávat v zalesněné oblasti, což by mohlo vést ke konfrontaci mezi Baronem Von Struckerem a k prvnímu střetu s „dvojčaty“ – Quicksilver a Scarlet Witch. Měla by to být také první scéna, kde uvidíme Avengery společně.

Jestli je to všechno pravda, věci už dostávají dobrou podobu. Pokud by vše šlo dobře, Marvel by mohl první záběry ukázat v červenci na Comic-Conu v San Diegu.


Age of Ultron by se měl držet komiksové předlohy více, než jeho předchůdce, a Avengeři by měli pracovat jako pravý tým. Tony Stark (Rober Downey Jr.) by je měl přimět spolupracovat a ne jednat za sebe. Takže Captain America odloží svoje hledání po Winter Soldier, Black Widow nemusí odpovídat šetření kongresu o S.H.I.E.L.D. a Thor je vzdálený jen na jedno zavolání (pravděpodobně v Londýně), protože Stark přeměnil Stark Tower na Avengers Tower. Na uniformě každého z týmu bude logo týmu, protože Stark nemohl odolat značkování jejich akce.

FOTO: Ultron

Ultron. Zdroj mattiasfahlberg.deviantart.com

Začátek se bude odehrávat v Africe, kde se naši hrdinové střetnou s Baronem Von Struckerem a jeho zázračnými dvojčaty Quicksilver a Scarlet Witch. Zřejmě to bude zajímavá podívaná, vezmeme-li v úvahu, že Scarlet Witch v podstatě umí kontrolovat a ohýbat realitu. Místo by se mohlo vázat také s Ultronem, který je ve filmu pokrytý Vibraniem. A tato látka je vytvořená ve Wakandě v srdci Afriky, což by mohlo znamenat, že se objeví Black Panther.

Ultron bude mít ve filmu několik forem, tři různé typy těla, které budou přizpůsobeny na Jamese Spadera v průběhu motion-capture a převodu na digitální obraz. Vision se objeví také v různých formách. Když k tomu přidáme i změny kostýmů dle Tonyho Starka, tyto vyhlídky na změny postav zní trochu jako hračičkování.

FOTO: Vision

Vision. Zdroj: mrsteiners.deviantart.com

To, že by Stark svým způsobem vedl Avengery, by možná mohlo znamenat i úplnou otočku v jeho charakteru. Tady už se zabíhá do spekulací. Možná, že Ultron funguje na Starkovy příkazy. A možná, že jako Ultronův stvořitel z komiksu Ant-Man, má i Stark s postavou zlé úmysly.

Ať už to bude jakkoli, výsledek bychom měli vidět 1. května roku 2015. Líbí se vám, kudy se film ubírá?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Unikly informace k ději Avengers: The Age of Ultron. Líbí se vám?

Hide picture