×
FANZINE.cz

Únorové novinky knižní fantasy – Abercrombie, Bardugo, Flanagan, Ryan

První díl světoznámého románového cyklu od Leigh Bardugové nazvaný Griša - Světlo a stíny. Zdroj: výřez zahraniční obálky.

Všeobecná mizérie se během února, k nemalé radosti milovníků literární fantastiky, vůbec neprojevila. Příliv nejnovějších titulů žánru fantasy si užijí ctitelé zamilovaných příběhů, drsných bijců i fanoušci pohádkových bytostí.

Anthony Ryan: Draconis Memoria 3 – Říše popela 

Anthony Ryan: Draconis Memoria 3 - Říše popelaKovolodní obchodní syndikát stovky let poháněla krev draggů — a chránili ho Krvožehnaní, hrstka lidí, kteří dokázali krev pít, a v důsledku toho disponovali nadlidskými, ale také děsivými schopnostmi. Nyní však hrozí, že právě to, co korporátní svět sytilo, způsobí jeho zkázu. Povstal Bílý dragg nepředstavitelné síly a teď stojí v čele armády draggů a Zkažených, které si podrobil. Claydon Torcreek, Lizanne Lethridgová a Corrick Hilemore operují v různých končinách světa, avšak nyní se spojili v touze Bílého dragga a jeho armádu porazit. V této válce čelí lidstvo smrtelnému ohrožení, ale s pomocí starobylého vědění, revolučních technologií a neočekávaných spojenců má dosud naději. Záchrana světa si však bude žádat oběti. Závěrečný díl epické fantasy trilogie Draconis Memoria.

Vydalo nakladatelství Host 3. února 2021.

Joe Abercrombie: Moře střepů 3 – Půl válkyJoe Abercrombie: Moře střepů 3 - Půl války

Otec Jarvi musí splnit svůj slib a pomstít se vrahům svého otce. Stařena Wexen se ale připravuje na válečné tažení, jaké svět ještě nezažil. Situace vypadá beznadějně, v Jarviho alianci se skrývá zrádce a osud všech závisí na rozhodnutích mladé princezny z vyplněného Throvenska. Epický závěr napínavé trilogie Moře střepů.

Vydalo nakladatelství Laser 5. února 2021.

Libor Štukavec, Amanda Li: Dobrodružství v muminím údolí

Libor Štukavec, Amanda Li: Dobrodružství v muminím údolíV nádherném muminím údolí se odehrávají ta nejúžasnější dobrodružství. Muminek se svou rodinou a kamarády Šňupálkem, malou Miou, slečnou Ferkou a Čenichem se v nich setkávají s hatifnaty, chytí dráčka, nečekaně se stěhují do nového domu, seznámí se s divadlem a potkají tajemnou Moranu.

Vydalo nakladatelství CooBoo 8. února 2021.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..