Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

V centru Prahy se sejdou fanoušci erotiky ve sci-fi a fantasy

Martin Peška

Martin Peška

18. 5. 2012

FOTO: EroticonV sobotu 26. května se na pražských Vinohradech uskuteční jubilejní 10. ročník ErotiConu, akce zaměřené na erotiku ve sci-fi a fantasy. Řeč bude i o gastroerotice, lákají pořadatelé.

FOTO: Eroticon

Erotion - ilustrační snímek. Zdroj: archiv pořadatelů

O erotice ve sci-fi a fantasy se bude debatovat v sobotu od 13:00 v Pivním šenku U Kacíře na pražských Vinohradech. Mezi letošními tématy se objeví například skutečný životní příběh spisovatele Wellse, autora Války světů. Přednášky a workshopy by měly odhalit, co je pravdy na úchylkami zavánějících pomluvách o templářském řádu, jak jde k sobě erotika a víra, dojít by mělo i na gastroerotiku.

Informace o akci:
Název: ErotiCon 2012
Datum: sobota 26. května od 13:00 hodin
Program: www.eroticon.us
Místo: Pivní šenk U Kacíře (Mánesova 87, Praha 2 – Vinohrady)
Vstupné: od 80 do 100 korun

„Čeká vás tradiční hodina břišních tanců nebo oděvní dílnička, kterou vystřídá masérský workshop. Naučíme vás, jak správně ulevit zádům, šíji a ochozeným nožkám,“ lákají pořadatelé akce.

Večer by měl být zakončen koncertem kapely oblíbené zejména mezi fanoušky fantastiky a larpu, která si říká Hakka Muggies a úspěšně kombinuje irské, skotské a bretaňské melodie s rockem, který občas sklouzne až k metalu. Druhým hudebním vystoupením bude koncert punkových A-Bomb.

video
play-sharp-fill

Kompletní program akce naleznete na www.eroticon.us.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V centru Prahy se sejdou fanoušci erotiky ve sci-fi a fantasy

Hide picture