Menu
FANZINE.cz
Fantasy knihy, fantasy literatura

V dubnu vychází Perunova krev II. Vrací se Kotleta s dalším masakrem

Olga Buriánková

Olga Buriánková

18. 4. 2014

kotleta_perunova_krev_II_uvodniNetrpělivě očekávaná událost literárního jara 2014 je tady! Brzy se fanoušci Františka Kotlety dočkají pokračování jeho tradičně akčního, nelítostného a krvavého románu Perunova krev. Ve čtvrtek 24. 4. 2014 je v knihkupectvích čeká Perunova krev II. 

Výřez z obálky románu Perunova krev II. - nejnovějšího románu Františka Kotlety.

Výřez z obálky románu Perunova krev II- – nejnovějšího románu Františka Kotlety.

Pro milovníky drsné urban fantasy se chystá další blízké setkání s afghánským veteránem, jeho týmem i zarytými a smrtícími nepřáteli. Martin Fridrich se i s božským panteonem přiřítí již 24. 4. 2014.

kotleta_perunova_krev_II_obalkaKontroverzní autor tuzemské fantastiky, František Kotleta přináší další porci zábavy. Trilogii Bratrstvo krve, vystřídala Perunova krev. Nový román je prolezlý bohy, uťatými hlavami i vnitřnostmi a pochybnými hrdiny.

Anotace:

Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, s ním má velké plány. Ne takové, jako by měla matka Tereza, spíš takové jako Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž. Voják, zrazený a zabitý, přesto kupodivu stále živý a plný touhy si to vyřídit s každým bohem, který se mu postaví do cesty.

Nejdřív ale musí zjistit, proč přežil místo toho, aby hnil na břehu řeky okusován potkany. A pak? Pak už jen musí najít nejvyššího z bohů, který se, podle zlovolné šeptandy, dal na křesťanství. Bez jeho pomoci totiž novou vládkyni bohů nikdy neporazí. A Ježíšek se bude zlobit.

František Kotleta dokončuje svou divokou jízdu slovanským panteonem za řevu, pistolí, vytí vlkodlaků a svištění chladných zbraní. Ctitelé strhující akce, řízných hlášek a netradičních hrdinů si nejspíš zase přijdou na své!

Autor: František Kotleta
Název knihy: Perunova krev II.
Obálka: Piotr Cieśliński
Rozměr knihy: 110 x 180
Forma: paperback
Vydal: Nakladatelství Epocha v edici Fantastická epocha.
Počet stran: 280
Cena: ještě není známa.
 

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V dubnu vychází Perunova krev II. Vrací se Kotleta s dalším masakrem

Hide picture