Menu
FANZINE.cz
Technologie

V NHL 12 bude i legendární Wayne Gretzky. Porovnejte jeho tvář s virtuální

Marek Jedinák

Marek Jedinák

13. 8. 2011

Tvůrci nového NHL 12 sází na osvědčená jména. V kariérním módu hry, Be A Legend, budou k dispozici i zámořské hokejové legendy. Hráči tak prožijí příběh hvězd, jako je Wayne Gretzky, Ray Bourque nebo Chris Chelios.

Minimálně drobná podoba tam skutečně je Zdroj: distributor hry

Fanoušci nekonečné hokejové série NHL dobře ví, že každý následující díl se od svého předchůdce liší skutečně jen minimálně a všechny tituly jsou jen recykláty dnes už legendárního NHL 2000, které přineslo obrovský zlom.

Vývojáři z herní divize EA Canada však plánují podobnou revoluci i s následujícím titulem NHL 12. K dispozici bude zcela nový režim Be A Legend, ve kterém bude možné prožít strastiplnou kariéru některé z devíti hokejových hvězd (zbylých šest bude postupně odhalováno).

Přečtěte si exkluzivní dojmy Šimona Koláře z hratelné verze hry FIFA 12!

Tyto unikátní hráče půjde zařadit do sestavy jakéhokoli týmu, a to i v manažerském módu. Hlavním úkolem hráče pak bude dosáhnout historických milníků, a prožít tak pouť mladých talentů za slávou.

Nově se do hry vrátí opět také skryté hokejové kartičky, jež dokážou zvrátit i nevábně vypadající průběh klíčového zápasu.

Podívejte se také na nový trailer prezentující zmíněný herní mód!

Hra vyjde na PC, Xbox 360 a PlayStation 3 již 9. září letošního roku. Demoverze bude k dispozici 23. srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V NHL 12 bude i legendární Wayne Gretzky. Porovnejte jeho tvář s virtuální

Hide picture