Menu
FANZINE.cz
Fantasy seriály

V seriálu Arrow se mihla nová postava. Máte rádi žertíky?

Jan Neuman

Jan Neuman

21. 3. 2014

Poslední dobou to v seriálu Arrow jenom vře, odehrává se tam akce za akcí, konečně se objevil Deathstroke, Suicide Squad a co více, mihla se tam také Jokerova pomocnice Harley Quinn.

Na poslední díl seriálu Arrow se určitě těšil každý správný fanoušek komiksů, v minulém díle se totiž objevil Deathstroke a díky traileru všichni očekávali příchod Suicide Squad.

Takže když prochází John Diggle (David Ramsey) vězením, oznamují mu, že povede svůj vlastní tým, tzv. Task Force X, které ale sami vězni přezdívají drobek jinak. To proto, že jsou postradatelní, a když se něco nepovede, nikdo je zachraňovat určitě nebude.

Během této scény se z další cely ozývá smích a žvatlání, které patří Harley Quinn, která byla Jokerovou pomocnicí a je stejně psycho, jako její učitel. Do samotné Suicide Squad nakonec zařazena nebyla, ale kdo ví, třeba jí uvidíme v nějaké další epizodě, protože Suicide Squad jsme určitě neviděli naposledy a pořád je tu možnost, že z vězení uteče.

A taková postava by seriálu mohla jedině prospět, protože kdyby byla jen z poloviny tak charizmatická, jako Heath Ledger, tak bychom se měli na co těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V seriálu Arrow se mihla nová postava. Máte rádi žertíky?

Hide picture