Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

V zábavním parku proběhnou vraždy. V chystaném hororu Hellfest

Redakce

Redakce

16. 12. 2011

Režisér akčních hororů Neil Marshall chce příští rok rozjet nový projekt. Chystá se natočit horor s názvem Hellfest. Měl by se odehrávat o halloweenské noci v rodinném zábavním parku.

FOTO: Pád do tmy

Takhle vypadal záporák ve filmu Pád do tmy, Zdroj: distributor filmu

Režisér Neil Marshall, tvůrce hororů Psí vojáci nebo Pád do tmy, je v počátečních fázích jednání o přípravě nového hororu s příznačným názvem Hellfest. Produkce tohoto filmu by měla začít v létě příštího roku a podle dostupných informací se můžeme těšit na opravdu děsivé momenty.

Halloween je tady! Připravili jsme pro vás 5 filmových tipů na večer

Hlavním hybatelem příběhu by měl být maskovaný vrah, převlečený do halloweenského kostýmu, který si jako své oběti vyhlédne návštěvníky zábavního parku.

Neil Marshall (1970) je britský scenárista a režisér akčních a hororových filmů. Svůj první velký úspěch si zajistil thrillerem Psí vojáci (2002), kde zpracoval a oživil tematiku vlkodlaků.

Poté následoval horor Pád do tmy (2005), který měl u diváků velký úspěch. Děj se odehrává v jeskyni, kde hlavní hrdinky tohoto filmu uvízly. Tam jsou pronásledovány a zabíjeny neznámými nestvůrami, které mají oproti nim velkou výhodu – jsou zvyklé a zadaptované na tmu, jež je všude kolem.

Po těchto zdařilých snímcích následují dva další, méně známé filmy. První z nich je akční sci-fi thriller s názvem Soudný den (2008). O dva roky později přichází dobrodružné drama Centurion.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V zábavním parku proběhnou vraždy. V chystaném hororu Hellfest

Hide picture