Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Van Damme by si rád zahrál v Avengers. Postradatelný je fanda komiksů

Denisa Marešová

Denisa Marešová

20. 3. 2013

kickboxerBelgický krasavec a bojovník Jean-Claude Van Damme, známý především díky svým akčním filmům z 90. let, by si rád zahrál v pokračování filmu Avengers či Fantastická čtyřka. Oblíbil si postavu Silver Surfera.

kickboxer

Jean-Claud Van Damme v roli neohroženého Kickboxera. Zdroj: distributor filmu

Jean-Claude Van Damme, proslulý hlavně dokonalým tělem a bojovým uměním, ukázal, co umí, ve filmech jako Univerzální voják, Kickboxer nebo Timecop. Jedním z jeho posledních známějších snímků se stal Expendables: Postradatelní 2, kde se postavil po bok dalších akčních legend 80. a 90. let.

Nyní se JCVD, jak se mu říká, nechal slyšet, že by si rád zahrál komiksového hrdinu ve snímku The Avengers 2. Reagoval tak na komentář Chrise Hemswortha alias Thora, že by se rád postavil proti této belgické akční legendě právě v chystané marvelovské adaptaci komiksů.

Van Damme na to reagoval na svém facebookovém profilu. „Četl jsem, že Chris Hemsworth chce, abych si zahrál v Avengers 2. Byla by legrace si zahrát jednoho z těchto úžasných komiksových hrdinů. Mimochodem jsem veliký fanoušek marvelovského hrdiny Silver Surfera a také dalšího fiktivního hrdiny známého jako Doc Savage – the Man of Bronze.“

Jestli producenti nabídky JCVD vyslyší, se neví, každopádně chystaný reboot Fantastické čtyřky Joshe Tranka bude mít premiéru v březnu roku 2015. Dva měsíce po něm vtrhne do kin již zmiňovaný film Avengers 2.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Van Damme by si rád zahrál v Avengers. Postradatelný je fanda komiksů

Hide picture