Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

Ve Starship Corporation si budete moci navrhnout vlastní vesmírnou loď

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

11. 8. 2012

Nově připravovaná nezávislá hra Starship Corporation nabídne hráči si kompletně navrhnout vesmírné plavidlo. A to jak exteriér, tak interiér.

Spousta fanoušků ocení možnost postavit si třeba vlastní Battlestar Galacticu Zdroj: SyFy

Postavenou loď bude moci hráč posílat na mise, kde si vyzkouší reálnou hodnotu svého plavidla. Mise se budou skládat jak z bojových situací, tak i návštěv obchodních uzlů.

K postavení bitevní lodi dostane hráč k dispozici pět palub, šest různých kategorií a přes padesát jednotlivých místností. Nicméně je jisté, pokud hra uspěje, že se nabídka místností a palub bude zvyšovat.

Čtěte také: Nový Princ of Persia je možná ve vývoji. Ubisoftu uniknul záhadný screenshot

Ale stavbou plavidla to rozhodně nekončí. Bude potřeba najmout a vytrénovat posádku. Postupně bude hráč budovat kontakty s koloniemi a dokonce si vytvářet svou vlastní flotilu. A to vše bude samozřejmě k dispozici i v multiplayeru. Nabídka samotných misí také není vůbec k zahození – bude potřeba řešit problémy s porouchanými systémy, náraz do asteroidu, zamoření mimozemskými viry, apod.

Lákavá hra je zatím ve vývoji a tvůrci se ji snaží zaplatit pomocí crownsourcingu. Podrobnější informace jsou k nalezení na oficiálních stránkách hry. Pokud bude mít zájem někdo na vývoj přispět, může tak učinit na těchto stránkách.

Snad se vývoj podaří podle očekávání, byla by škoda, pokud by tak lákavá hra vůbec nevyšla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ve Starship Corporation si budete moci navrhnout vlastní vesmírnou loď

Hide picture