Menu
FANZINE.cz
Komiks

Více než deset tisíc fanoušků by podepsalo petici pro Lokiho sólo film

Jan Šuška

Jan Šuška

26. 12. 2013

Marvel Studios: LokiLstivý asgardský vyvrhel ze severské mytologie, Loki, se v moderním pojetí zalíbil některým fanouškům mnohem více než samotný Thor. Máte taky dojem, že sólo pro Lokiho je skvělý nápad?

Plakát k novému Thoru s názvem Temný svět. Co má Loki za lubem?

Plakát k novému Thorovi s názvem Temný svět. Co má Loki za lubem?

Co byste řekli tomu, že právě vy můžete ovlivnit celý děj filmu a taky podstatnou část scénáře? To je sen každého snílka, ovšem scénáristé a filmové ateliéry ne a ne spolupracovat. Snad jim jasná a podepsaná petice jednou pro vždy otevře oči.

Více než deset tisíc fanoušků, určitě se jich najde časem ještě více, se shodne, že z Thora se stal starostlivý otrok Natalie Portman. Hergot, to musí Hollywood zpackat každou mytologickou postavu? Nakonec bůh hromu a blesku usiluje o mír na celém světě.

Také herecký výkon Chrise Hemswortha se nedá srovnat s výkonem Toma Hiddlestona, který se ve své roli přímo vyžívá. To také potvrdil režisér Thora, Kenneth Branagh, který si vybral Toma po jejich spolupráci na filmu Wallander.

Pomalu se blíží premiéra nového filmu Thor: Temný svět. Uvidíme, zda se po tomto dílu názory fanoušků nezmění, a snad se v příštích letech do kin dostane samostatný film o šíleném a kontroverzním bohu Lokim.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Více než deset tisíc fanoušků by podepsalo petici pro Lokiho sólo film

Hide picture