×
FANZINE.cz

VIDEO: Adventura Deponia se hlásí o slovo. Stáhněte si demoverzi

OBR.: DeponiaNěmečtí vývojáři ze studia Daedlick představili další trailer ze své nově chystané adventury Desponia. Zobrazuje cut-scény a gameplay záběry, jemně prozrazující příběh.

video

Hra Desponia se odehrává na planetě plné odpadků. Na povrchu smetiště se snaží každý den přebývat nuzáci. Nahoře nad nimi ve vzduchu se vznáší vzdušná města, na nichž žije smetánka svůj pohodlný život. Rufus, hlavní antagonista hry, se snaží na tato města dostat. Už ho nebaví život na smetišti a chce být bohatý. Proto staví různé rakety, které ho vynesou na některé z měst nahoře. Jeho pokusy vždy vyšly nezdarem. Až jednoho dne se mu to povede.

Čtěte také: Sběratelská edice Aliens: Colonial Marines upoutá pozornost parádní soškou

Tým Daedlick není na poli adventur žádným nováčkem. Už mají za sebou úspěch z adventur A new Beginning (2011) nebo The Whispered World (2010). Jejich tvorbu reprezentuje zejména osobitá grafika – ručně malované prostředí. Snaží se také vnést do her nějakou hlubší myšlenku. Problémy, které trápí všechny obyvatele. V tomto není Desponia výjimkou. Tentokrát se jedná o globální znečišťování naší Země.

Hra vyjde v anglickém dabingu koncem června tohoto roku. Nedočkavci, kteří ovládají německý jazyk, si mohou stáhnou Demo hry.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..