Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Adventura Deponia se hlásí o slovo. Stáhněte si demoverzi

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

5. 6. 2012

OBR.: DeponiaNěmečtí vývojáři ze studia Daedlick představili další trailer ze své nově chystané adventury Desponia. Zobrazuje cut-scény a gameplay záběry, jemně prozrazující příběh.

video
play-sharp-fill

Hra Desponia se odehrává na planetě plné odpadků. Na povrchu smetiště se snaží každý den přebývat nuzáci. Nahoře nad nimi ve vzduchu se vznáší vzdušná města, na nichž žije smetánka svůj pohodlný život. Rufus, hlavní antagonista hry, se snaží na tato města dostat. Už ho nebaví život na smetišti a chce být bohatý. Proto staví různé rakety, které ho vynesou na některé z měst nahoře. Jeho pokusy vždy vyšly nezdarem. Až jednoho dne se mu to povede.

Čtěte také: Sběratelská edice Aliens: Colonial Marines upoutá pozornost parádní soškou

Tým Daedlick není na poli adventur žádným nováčkem. Už mají za sebou úspěch z adventur A new Beginning (2011) nebo The Whispered World (2010). Jejich tvorbu reprezentuje zejména osobitá grafika – ručně malované prostředí. Snaží se také vnést do her nějakou hlubší myšlenku. Problémy, které trápí všechny obyvatele. V tomto není Desponia výjimkou. Tentokrát se jedná o globální znečišťování naší Země.

Hra vyjde v anglickém dabingu koncem června tohoto roku. Nedočkavci, kteří ovládají německý jazyk, si mohou stáhnou Demo hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Adventura Deponia se hlásí o slovo. Stáhněte si demoverzi

Hide picture