VIDEO: Angry Birds Space zamíří do vesmíru. Pod záštitou NASA

Oblíbená hra Angry Birds se koncem března dočká pokračování. Nepůjde ovšem jen tak dočista o pokračování v bleděmodrém duchu, ale minimálně v oblasti hratelnosti se od původních naštvaných ptáků bude lišit. 

Spolupráce s NASA při propagování hry, to se zkrátka nevidí každý den. V traileru se podíváme do nitra Mezinárodní vesmírné stanice, kde astronaut Don Pettit ve stavu bez tíže provádí názornou ukázkou toho, co můžete v novém Angry Birds Space očekávat.

Díky zasazení hry do vesmírného prostředí se hlásí nové prvky hratelnosti. Můžeme se tedy těšit na lety skrz gravitační pole, které mění trajektorii letícího předmětu, a také na nové ptáky, například se schopností zmrazit předměty. Vše klíčové můžete vidět ve videu, hned po dokumentární instruktáži Dona Pettita.

Mass Effect Infiltrator míří na iPhone i iPad. Má peckovou grafiku

Původní Angry Birds hráče okouzlili zejména neskutečně chytlavou hratelností postavenou na velmi jednoduchém konceptu. Jejich pokračování s sebou určitě přinese další velkou várku variabilních úrovní, u nichž strávíme spousty hodin oddechové zábavy.

Hra vychází 22. března pro operační systémy iOS, Android, ale také na PC a Mac.

VIDEO: Angry Birds Space zamíří do vesmíru. Pod záštitou NASA
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.