Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Assassins Creed 3 předvedl zabíjení britských vojáků

Marek Jedinák

Marek Jedinák

6. 3. 2012

Assassins Creed 3, očekávané vyvrcholení ságy o tajném kultu zabijáků se poprvé představil v povedeném traileru. TOPZINE.cz přináší svým čtenářům parádní video v HD kvalitě, ve kterém zemře nejeden britský voják.

První trailer vypadá na první pohled skutečně velice atraktivně. Období Revoluční války někdejších třinácti kolonií za svobodu je na poli počítačových her dosud velkou neznámou. Hlavní postavou se stane indiánský míšenec vystupující pod jménem Connor, který bude sloužit rebelům v boji proti britské koruně.

Čtěte také: Preview: Far Cry 3 se pokusí vrátit čest kultovní hře ztracenou čest

Assassin Creed III nabízí nejexpanzivnější prostředí, jaké se v sérii kdy objevilo, společně s novým vzrušujícím hrdinou a exponenciálně více herními vlastnostmi,“ řekl Yves Guillemot, generální ředitel společnosti Ubisoft. „Ať už jste dlouholetý fanoušek Assassin Creed, nebo se s Asasíny potkáváte poprvé, budete žasnout nad nekončícím rozsahem herních možností i celého prostředí jaké Assassin’s Creed III nabídne“.

Skvělou zprávou je především využití zcela nového enginu. Například na konzolích vypadaly původní díly vskutku velice dobře, avšak nový engine by mohl být tou pravou záplatou po lehce nudných Revelations.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Assassins Creed 3 předvedl zabíjení britských vojáků

Hide picture