Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Assassin’s Creed 3 v novém videu prezentuje multiplayer

Jakub Bilko

Jakub Bilko

17. 10. 2012

Hra více hráčů, jež už v sérii Assassin’s Creed začíná být standardem, se prezentuje v novém videu. To přibližuje jednotlivé módy, hratelné postavy i speciální schopnosti, jimiž se hráč stává méně nápadným.

video
play-sharp-fill

Vedle příběhové kampaně z období americké revoluce se hráčům nabízí také zajímavý multiplayer, jehož přednosti jsou stručně prezentovány ve videu. Kromě klasického a důvěrně známého Deathmatche bude také k dispozici dvojice kooperativních módů – Domination a Wolfpack.

V Domination je důraz kladen na týmovou akci, kdy se hráči snaží zabrat a následně bránit nepřátelské území, zatímco ve Wolfpack módu jde o zabití konkrétních nepřátel do uplynutí časového limitu.

Čtěte také: RECENZE: Resident Evil 6 měl velké ambice. Srazila ho přemíra akce

Množství různých map s dynamickým počasím bude dějištěm mnoha triků a klamů. Hráč si tak nikdy nebude zcela jistý, není-li náhodou podezřele vyhlížející postava v blízkosti oponent čekající na vhodný okamžik. Hra více hráčů nabídne celkem šestnáct různých postav, které se liší svými zbraněmi i skilly.

Čtrnáctka speciálních schopností pak zaručuje mnohem lepší krytí, potažmo nenápadnost za účelem snadnějšího provedení popravy. Patří mezi ně například vhození měšce se zlaťáky před oči civilistů, kteří v zápalu horlivosti vytvoří překážku unikajícímu cíli, nebo téměř sto procentní neviditelnost pro snažší proklouznutí až k oběti.

Čtěte také: Vybrali jsme 8 nejlepších her, které si bez problémů zahrajete na LAN párty

Nezapomínejte na to, že kromě toho všeho bude multiplayer obsahovat své vlastní příběhové pozadí, které se v rámci měsíčních výzev bude hráčům postupně odemykat a odkrývat více informačních střípků kolem společnosti Abstergo.

Assassin’s Creed 3 vyjde již 30. října pro Xbox 360 a PlayStation 3. PC verze bude k dispozici 23. listopadu.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Assassin’s Creed 3 v novém videu prezentuje multiplayer

Hide picture