Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Bad Piggies se konceptem diferencují od Angry Birds

Jakub Bilko

Jakub Bilko

18. 9. 2012

Ačkoliv v novém titulu studia Rovio vystupují zelení pašíci z univerza Angry Birds, hratelnost sama se spíše nese v duchu inspirace titulem Amazing Alex. Při oznámení avizovaná informace o nemožnosti pohybu prasat vzduchem se nyní vybarvila jako lživá. Létat se totiž bude v hojné míře.

video
play-sharp-fill

Finské Rovio vypustilo první gameplay trailer, na jehož základě lze vyčíst odlišnost konceptu v porovnání s Angry Birds. O tom, že ve hře nebude figurovat prak jsme věděli už při oznámení hry. Přesto budou hlavní protagonisté se zorným polem zaměřeným na lahodná drůbeží vejce postupovat také letecky.

Úkolem hráče je sestavit stroj schopný pohybu, do něhož usedne praseší hrdina. Po opuštění konstrukčního plánu je nutné stroj navigovat skrz level posetý překážkami a sbírat hvězdy.

Čtěte také: Dragon Age 3 se bude jmenovat Inquisition. Dostane úplně nový engine

Při konstrukci mechaňáku nejsou kladeny přílišné limity, co se kreativity týče, a tak mohou hráči využít pod záštitou mnoha možných kombinací svou tvořivost.

„Angry Birds rozbíjejí, Bad Piggies budují. Prasata jsou hlavně přes plánování a budování věcí, dokonce (a zejména) i když nefungují,“ řekl výkonný viceprezident Rovia Petri Järvilehto. Bad Piggies vyjdou 27. září.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Bad Piggies se konceptem diferencují od Angry Birds

Hide picture