×
FANZINE.cz

VIDEO: Battlefield 3 představil tankovou bitvu. Podívejte se na válku v poušti

Nová střílečka od společnosti Dice, patřící pod ochranná křídla giganta EA, vyvolala na herní výstavě E3 pořádný rozruch. Poprvé byly zveřejněny záběry z ovládání bojových vozidel. Vypadají vskutku fantasticky! Podívejte se na video ze hry Battlefield 3!

Nový engine hry zvládá kouřové efekty na výbornou Zdroj: Trailer hry

Silné konkurenční prostředí na herním trhu prospívá pozvolnému zkvalitňování her. Po rozporuplně přijímaném Homefrontu a s obavami očekávaném Modern Warfare 3, které se mimo jiné bude odehrávat i v Praze, se zraky hráčské komunity upínají na Battlefield 3. Podle účastníků videoherní konference E3 se šušká o tom, že se stane hrou roku.

Ptáte se proč? Myslím, že místo odpovědi postačí přehrání níže uvedeného traileru. Video silně připomíná postup amerických vojsk během operace Pouštní bouře.

S tímto novým trailerem se zároveň vynořila spousta nepříjemných otázek. K prezentaci téměř fotorealistických záběrů byla využita pouze PC verze hry. Konzolové verze podle vedení EA ještě nejsou hotové v reprezentativní podobě. Je tedy dost možné, že se vývojáři z taktických důvodů bojí ukázat konzolovou verzi hry, jelikož oproti PC verzi vypadá dosti odporně.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..