Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Bella Swan se vdává za upíra! Mrkněte na první ukázku ze Stmívání

Americká stanice MTV během přenosu pořadu MTV Movie Awards uveřejnila patnáctisekundové video z upírské svatby v novém snímku Twilight sága: Rozbřesk: část 1. Dojde i na konečný upírský polibek?

Fanoušci se mají čím kochat! Nové video ze svatby Belly Swan (Kristen Stewart) a upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson) bylo uveřejněno na webu MTV. V novém patnáctisekundovém klipu můžeme spatřit jen pár známých tváří – je to právě Edward u květinového oltáře se svými adoptivními rodiči Esmé (Elizabeth Reaser) a Carlislem (Peter Facinelli). Na Bellu, jež kráčí ke své životní lásce za doprovodu svého otce Charlieho Swana (Billy Burke), je záběr pouze zezadu na vlasy. Proč nám tvůrci filmu nechtěli předvést více?

„Byly to nádherné šaty, opravdu,“ podotkla představitelka Belly Kristen Stewart. Alespoň něco filmaři fanouškům prozradili – svatební šaty by měly být údajně s krátkým rukávem a modrobílými krystalky zdobícími závoj. Bella nemá již podle knižních předloh Stephenie Meyer příliš vřelý vztah k módě, takže se do práce opět pustila její nejlepší kamarádka a zároveň Edwardova sestra Alice (Ashley Greene). Než se Bella vydá na svou poslední svobodnou cestu, matka ji pochválí slovy: „Vypadáš, jako bys právě vypadla z filmu podle Jane Austenové.“

Záběry ze svatby by měly být těmi nejemotivnějšími z celého snímku. Představitelka Esmé Elisabeth Reaser prozradila, že natáčení bylo tak skutečné, že byla spousta lidí vystresovaná jako na opravdové svatbě. „Tolik práce, organizace a plánování se odehrává snad opravdu jen na svatbách, ne před kamerou,“ dodala.

Twilight sága: Rozbřesk: část 1. (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One, The)

Fantasy/Romantický/Thriller
USA, 2011

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Maggie Grace, Dakota Fanning, Anna Kendrick, MyAnna Buring, BooBoo Stewart, Michael Welch, Rami Malek, Christian Camargo, Mía Maestro, Christian Serratos, Billy Burke, Sarah Clarke, Julia Jones, Alex Meraz, Gil Birmingham, Kiowa Gordon, Justin Chon, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Tinsel Korey, Andrea Gabriel, Noel Fisher

Premiéra v USA: 18. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Bella Swan se vdává za upíra! Mrkněte na první ukázku ze Stmívání

Hide picture