Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Black Ops II na E3 předvedly gameplay. Musíte záchranit prezidentku

Jan Holan

Jan Holan

9. 6. 2012

Na E3 nesměly chybět ani záběry z nového dílu série Call of Duty, který se bude odehrávat v blízké budoucnosti, konkrétně v roce 2025. Krom nových zbraní se ve videu ukáže i dron a let stíhačkou.

Celý jedenáctiminutový gameplay se točí okolo úkolu chránit prezidentku na summitu G20, dvaceti nejsilnějších ekonomik světa. Konvoj je napaden, a vám nezbyde než vlézt do jednoho z přeživších dopravních prostředků a útočící stíhačky zlikvidovat. Poté, co se spolu s dronem prostřílíte horami nepřátel, nasednete do FA-38, abyste v napůl on-rail eventu bránili konvoj.

Na videu je patrné, že Activision se snaží o inovaci. Úplně podle představ vývojářů se to ale nedaří. Létající dron je sice fajn, na druhou stranu zlikviduje většinu nepřátel za vás. CoD série nikdy neměla příliš vysokou obtížnost, ale tohle by ji mohlo ještě snížit.

Čtěte také: VIDEO: Beyond: Two Souls zkoumá, co bude po smrti. Také ale nešetří akcí

Ani zbraň střílející skrz zdi nevyznívá zrovna nejlépe. Uvidíme, jak se jí povede v mutiplayeru. Dalším z mínusů je určitě i grafika, která zůstává stále nezměněná. Sice k téhle sérii už tak nějak patří, ale nový engine by rozhodně neuškodil.

Naproti tomu zajímavě vypadá možnost nelineární volby, kde si na mostě můžete vybrat, zda budete odstřelovačkou krýt svými kamarády, nebo seslaníte dolů.

Nové Call of Duty vyjde 13. listopadu na Xbox 360, PS3, Wii a PC, a všechny nadcházející DLC budou mít časovou exkluzivitu pro Microsoft.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Black Ops II na E3 předvedly gameplay. Musíte záchranit prezidentku

Hide picture