Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Byla oznámena nová survival hororová hra s názvem Outlast

Jakub Bilko

Jakub Bilko

19. 10. 2012

Z nově založeného montrealského studia Red Barrels se spolu s oznámením debutového projektu přiřítil také první teaser. Outlast zatím vypadá po dlouhé době na skutečně atmosferickou hru.

video
play-sharp-fill

Studio Red Barrels ve skutečnosti není žádným nováčkem. Jeho jádro totiž tvoří veteráni z Ubisoftu a Naughty Dogs, jejichž životopisy se mohou pyšnit názvy jako Assassin’s Creed, Prince of Persia, Splinter Cell nebo Uncharted. Prvním projektem nově založeného celku je atmosferický survival horor Outlast.

Ta pravá hrůza se bude odehrávat v coloradských horách, kde je situováno dlouho opuštěné místo pro duševně choré jedince Mount Massive Asylum. Pobočka společnosti Murkoff Corporation zabývající se výzkumem a charitou se o objekt tuze zajímá a provádí v něm přísně tajné operace.

Nepřehlédněte: VIDEO: ZombiU v novém gameplay videu ukáže londýnský Tower

Nyní se ovšem ke slovu dostává hlavní hrdina – novinář Miles Upshur. Ten do záhadného zařízení za účelem shromáždění informací vnikne. Děsuplné zjištění jej však brzy potom donutí tohoto kroku litovat. Hlavní náplní se jeví přežití a útěk ze srdce Mount Massive Asyla.

„Existuje mnoho velkých her o monstrech požírajících mozky. Chceme, aby byl Outlast strašidelný, protože hráč si bude vědom toho, že nepřátelé, kterým bude čelit, mozky mají. Náš tým má mnoho předešlých zkušeností. Opravdu rádi vidíme, jakým strachem a emocemi naplněný kolotoč jsme schopni vytvořit,“ říkají spoluzakladatelé studia Red Barrels.

Nový, zajímavě vyhlížející survival horor bude k dispozici během příštího roku, a to v digitální formě pro PC.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Byla oznámena nová survival hororová hra s názvem Outlast

Hide picture