VIDEO: Callisto, soupeřka Xeny, předvedla Praze svůj řev. Podívejte se

FOTO: Callisto!Exkluzivně!Minulou sobotu, 8. října, do Prahy zavítala herečka Hudson Leick známá jako mstitelka Callisto ze seriálu Xena. Fanoušci ji přiměli i k jejímu charakteristickému řevu. Redakce FANZINE.cz byla u toho a nyní přináší exkluzivní videoreportáž.

Ačkoliv je Callisto, respektive Hudson Leick, svým řevem velmi známá, nekřičí na každé akci. V pražském klubu Lávka zakřičela pod podmínkou, že si zařvou nejdřív přítomní fanoušci. „Hudsonin křik je projevem jejích emocí, které tak ventiluje ven, a dává do něj všechno ze sebe. Například tento víkend v Německu Hudson na pódiu nekřičela,“ potvrdil pořadatel akce Meet Hudson Jakub Volák.

Čtěte více o akci Meet Hudson a podívejte se na fotky

Volák redakci FANZINE.cz potvrdil, že se chystá zvát do České republiky další herce. Kritériem pro výběr prý nebude jen to, ve kterém seriálu či filmu se umělec objevil, ale především také lidské vlastnosti hosta.

Na setkání s herečkou Hudson Leick dorazilo okolo 100 lidí a pořadatelé jsou s touto účastí spokojeni. „Vzhledem k tomu, že seriál Xena se již deset let nenatáčí a navíc to byla naše první akce, zájem účastníků nás moc potěšil,“ dodal Volák.

VIDEO: Callisto, soupeřka Xeny, předvedla Praze svůj řev. Podívejte se
Ohodnoťte tento článek

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.