Menu
FANZINE.cz
Geekoviny

VIDEO: Herečka Alaina Huffman z SGU zdraví ČR. Připomeňte si její role

Martin Pevný

Martin Pevný

22. 10. 2012

Na prestižní festival her a fantastiky v České republice FanCity 2012 přijede také seriálová herečka Alaina Huffman. Pro čtenáře FANZINE.cz natočila exkluzivní videozdravici.

video
play-sharp-fill
00:31

Kanadská herečka Alaina Huffman spatřila světlo světa 17. dubna 1980. V roce 2007 získala trochu větší příležitost v seriálu Painkiller Jane. Později získala roli v oblíbeném seriálu Stargate Universe. Tam ztvárnila medičku Tamaru Johansen, která má na starosti zdraví posádky antické lodi Destiny. Připomeňte si spolu s námi i její další zajímavé role.

Stargate Universe

Krásnou Tamaru Johansen známe ze Stargate Universe pod přezdívkou královna dramatu. Na konci první řady byla postřelena. Vypadá to, že její nenarozené dítě Carmen zemřelo nebo bylo zachráněno mimozemskou rasou.

CSI: Miami

Na rozdíl od kolegů z Las Vegas, kteří dokonale poznali prostředí suché pouště, kriminalisti z Miami vyšetřují zločiny v dusném a vlhkém podnebí subtropické vegetace Floridy.

CSI: New York

CSI: New York je kriminální seriál, který vznikl oddělením od seriálu CSI: Miami. Jeho tvůrci navíc hledali inspiraci také v dramatickém seriálu Crime Scene Investigation o soudních vyšetřovatelích v New Yorku, kteří v boji se zločinem využívají nejmodernější techniku.

Smallville

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí. Déšť meteoritů negativně změní život spoustě lidí. Bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi ale naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka a adoptují ho. Seriál zobrazuje mládí Supermana!

Kdy bude Alaina Huffman na FanCity 2012?

24.10. středa od 20 hodin – krátké vystoupení v rámci Slavnostního zahájení FanCity.

25.10 čtvrtek od 22 hodin – krátké vystoupení v rámci talk show Ufolněte se prosím, spolu s Marian Call a Gary Grahamem.

26. 10 pátek od 15 hodin – Fotografování a podepisování.

27.10. sobota od 13 hodin – Samostatná beseda s hostem.

27.10. sobota od 15 hodin – Fotografování a podepisování.

28.10. neděle od 10 hodin – Společná beseda s Marian Call a Lydií Winters.

V současné době se již prodávají místenky na pořady s hosty, fotografie i podpisy – více zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Herečka Alaina Huffman z SGU zdraví ČR. Připomeňte si její role

Hide picture