×
FANZINE.cz

VIDEO: Diablo III v novém patchi vylepšuje legendární předměty

Diablo 3 se v nedávném patchi 1.04 dočkalo nejen nového paragon systému levelů, ale také důkladného vylepšení legendárních předmětů.

video

S podporou Diabla to vypadá i do budoucna velice slibně, a to hlavně díky tomu, že Blizzard poměrně rychle reaguje na nejčastější připomínky fanoušků a hru vylepšuje pomocí updatů. Nejvíce stížností padalo na nedostatek obsahu po dohrání hry, který se už začal řešit pomocí paragon levelů. Druhý největší problém byl fakt, že legendární předměty byly legendární málo.

Nepřehlédněte: VIDEO: World of Warcraft: Mists of Pandaria se ukazuje v traileru

V patchi byly masivně vylepšeny a nyní jsou na tom mnohem lépe. Nejen že byla všechna čísla ve statistikách navýšena o pár desítek až stovek bodů, předměty také dostaly nový unikátní vzhled a animace. Tím hlavním, co dělá předměty legendárními, jsou ale speciální vlastnosti. Jedná se teď v podstatě o dovednosti elitních potvor převedené na zbraň nebo brnění.

Můžete se tak dočkat brnění s šancí na vyvolání štítu, zbraně, která vyvolá anděla se schopností fire chains, nebo třeba na boty, které podpálí vše, přes co přejdete.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..