Menu
FANZINE.cz
Technologie

VIDEO: Far Cry 3 exkluzivně odhalen na E3

Tadeáš Kubů

Tadeáš Kubů

10. 6. 2011

OBR: Far Cry 3V Los Angeles na E3 se od vývojářů Ubisoft především očekávaly novinky o novém Assassin’s Creedu. Ovšem akční střílečka Far Cry 3 si rozhodně řekla svým herním videem o pozornost. Jason Brody je zpět!

OBR: Far Cry 3

Far Cry je zpět jak ho známe z prvního dílu                                    Zdroj: vydavatel

Jason Brody se po prvním tropickém dobrodružství vydal do Afriky. Nyní se vrací na exotický ostrov, který však není tak pustý, jak se na první pohled může zdát. Naopak hned na začátku hry budete zajati a od jednoho z obyvatel se dozvíte, že jste jak obtížný hmyz, kterého se prostě nedá zbavit.

Žádné armády za zády, žádné sci-fi zbraně, jen Jason Brody proti všem, pouze s tím, co získá od zabitých nepřátel, to je Far Cry. Cíl hry bude jednoduchý – zachránit svou přítelkyni ze spárů šílených obyvatel ostrova a uniknout s ní do bezpečí.

Doménou série Far Cry byla již od prvního dílu nejen úchvatná grafika, vykreslující každý záhyb krajiny do nejmenších detailů,  ale také obtížnost a realističnost této hry. Pokud jste si totiž u předchozích dílů nastavili hru na nejtěžší obtížnost, každý nepřítel se stal smrtelnou hrozbou. Nejinak tomu bude podle zvěstí také u třetího dílu.

Far Cry 3 by měl vyjít v průběhu roku 2012 na PC, XBOX 360 i PS3.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Far Cry 3 exkluzivně odhalen na E3

Hide picture