Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Grid 2 odhalil teaser trailer. Sledujte první záběry

Marek Jedinák

Marek Jedinák

3. 8. 2012

Studio spojované s těmi nejkvalitnějšímii závodními hrami, Codemasters, oficiálně odhalilo nástupce jedné z nejlepších závodních her, Racedriver Grid 2. Podívejte se na první teaser trailer.

Původní Race Driver Grid sbíral téměř absolutní hodnocení a celá řada fanoušků závodních her jej do současnosti považuje za dost možná nejlepší automobilovou hru posledních let. Vynikala především propracovanou grafikou, plně zničitelnými modely automobilů, obrovským počtem vozidel a propracovaným herním systémem.

Nepřehlédněte: Sledujte zběsilé policejní honičky ve videu k NfS: Most Wanted

Společnost Codemasters si je velmi dobře vědoma svého klenotu, proto se již dlouho spekulovalo o vývoji dalšího pokračování úspěšné herní značky. Především po neúspěchu střílečky Bodycount a finančně úspěšných, ale jinak rozporuplně přijatých závodech Dirt 3 a Dirt: Showdown.

Žádné bližší informace o datu vydání či hře samotné nejsou známy, dříve se ale spekulovalo, že by titul mohl vyjít několik měsíců po vydání hry F1 2012, aby si tak oba tituly společně nekonkurovaly. Mezi pravděpodobné termíny tak teoreticky mohou patřit méně pravděpodobné letošní Vánoce či první půle následujícího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Grid 2 odhalil teaser trailer. Sledujte první záběry

Hide picture