Menu
FANZINE.cz
Filmy a seriály

VIDEO: Guild Wars 2 je opět v prodeji. Vývojáři oslavují trailerem

Pavel Šnábl

Pavel Šnábl

13. 9. 2012

Režii nového traileru se ujal James McTeigue, který se proslavil prací na filmové trilogii Matrix a filmu V jako Vendeta.

 

video
play-sharp-fill

Trailer s názvem Our Time Is Now je směsicí hraného filmu a záběrů ze hry. Za doprovodu jemné brnkavé začíná příběh, tóny se ale postupně mění v akčnější muziku a zároveň se proměňuje i obraz. Doporučujeme vydržet až do konce, protože ten za to opravdu stojí.

Čtěte také: Vybrali jsme 10 nejlepších adventur posledních let. Potrapte mozek

Dne 28. sprna u nás byla prodána poslední krabicová verze Guild Wars 2. Zároveň vývojáři pozastavili digitální distribuce. Společnosti Compaq se podařilo sehnat další kopie krabicovky a do prodeje by tak hra měla jít v první polovině příštího týdne.

Zájemci by si ale měli pospíšit a raději vyplnit předobjednávku. Po hře je takový zájem, že nově vyrobená várka je skoro vyprodána. Digitální distribuce na stránkách studia byla obnovena ve středu, ale zase je trochu dražší.

Prodej byl zahájen díky spuštění nových serverů v Americe a Evropě. Zároveň se zvýšil počet pracovníků na zákaznické lince, což bylo zapotřebí. Guild Wars 2 jsou na špičce prodejnosti na multiplatformních žebříčcích deseti evropských zemích.

Čtěte také: Poskládejte si papírového Yodu. Hvězdné války ožívají formou Origami

Tvůrcům samozřejmě blahopřejeme a doufáme v další rozvoj jejich hry.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Guild Wars 2 je opět v prodeji. Vývojáři oslavují trailerem

Hide picture